В Іспанії відбувається зустріч координаторів програми “Жива Парафія” УГКЦ

П'ятниця, 01 грудня 2017 07:35 Автор  Опубліковано в Віра
Оцініть матеріал!
(2 голосів)
Учасники зустрічі Учасники зустрічі

У Мадридському передмісті Лос Молінос (Іспанія) з 27 листопада по 1 грудня відбувається третя всецерковна зустріч Єпархіальних координаторів Стратегії розвитку УГКЦ 2020 “Жива Парафія - місце зустрічі з Живим Христом”. У зустрічі беруть участь 38 єпархіальних координаторів з усього світу, де є УГКЦ.

Саме єпархіальні координатори несуть відповідальність за впровадження програми «Жива парафія − місце зустрічі з живим Христом» на місцях. Пасторально-міграційний відділ на зустрічі презентує о.Віталій Храбатин, - про це повідомляє УГКЦ.

27 листопада пленарні засідання розпочалися із зустрічі з Архиєпископом Мадрида кардиналом Карлосом Озоро Сієра, який є єпископом-ординарієм для східних католиків в Іспанії. На зустрічі був присутній і голова ПМВ владика Йосиф Мілян, який цими днями проводив реколекції для священиків УГКЦ, які душпастирюють в Іспанії.

На зустрічі Єпархіальних координаторів обговорювалася основна тема Синоду Єпископів 2017 року - літургійно-молитовне життя нашої Церкви. Головним доповідачем був владика Венедикт (Алексійчук), правлячий єпископ єпархії Святого Миколая УГКЦ з осідком у Чикаго.

У чотирьох доповідях владика представив роль і місце приватної і богослужбової молитви у житті християнина. Як голова Патріаршої Літургійної комісії він розповів, у чому полягає праця комісії і поділився її доробками. На завершення були представлені пропозиції Літургійної комісії для відновлення і консолідації духовного життя як приватного, так і богослужбового - як парафіяльної спільноти.

Упродовж тижня координатори програми спільно працюють над втіленням головної теми Синоду 2017 року на єпархіальному та парафіяльному рівнях, а також обговорюють успіхи та виклики проведених програм. 

Фото о. Романа Бобесюка

Останнє редагування П'ятниця, 01 грудня 2017 08:00