Храмове свято у першій в Канаді українській церкві Київського Патріархату

Середа, 01 серпня 2018 06:57 Автор  Ірина Широка Опубліковано в Віра
Оцініть матеріал!
(1 Голосувати)
Церква Святого Петра і Павла  в Нью Вестмінстері (Vancouver) Церква Святого Петра і Павла в Нью Вестмінстері (Vancouver)

15 липня 2018 року в українській православній церкві Святого Петра і Павла у Ванкувері  (Канада) відбулось Храмове Свято.


Декілька років тому храм в місті Нью Весмінстер (Vancouver)  перейшов під Київский Патріархат. Це сталося в результаті деструктивної політики консисторії, що не сприяла діяльності та розвитку цієї церкви.  Прийняте рішення виявилось цілком оправданим , особливо в теперішньому часі, коли українська православна церква Київського Патріархату набуває все більшого авторитету серед православних церков, - повідомляє "Український Ванкувер".

Зазвичай, святкування припадають на 12-го липня – день ВеликомучеНників Святих Петра і Павла, але цього року урочистості перенесли на вихідні. Урочисту службу українською мовою відправив отець Віталій. Після служби прихожан пригостили святковим обідом. За столом пропонували борщ, вареники, голубці та інші традиційні страви. Після чого відбувся невеликий концерт, де звучали  вірші, які читала пані Віра Борисюк;  пісні у виконанні молодої співачки Марічки; класичні твори та українські пісні у виконанні талановитої скрипачки Ельвіри Восканян.

Церква Святого Петра і Павла  в Нью Вестмінстері (Vancouver) ось уже більше 5 років відправляє служби тільки українською мовою, що створює особливу атмосферу.  З року в рік все більше прихожан і гостей храму обирають саме цю церкву, оскільки, тут присутнє відчуття дому – України.

Останнє редагування Середа, 01 серпня 2018 07:27

Прокоментувати:

Переконайтесь що ви заповнили усі поля, відмічені зірочкою (*). HTML код не допускається