"Футбольні ветерани - за Єдину Україну" - сьогодні у Львові

Субота, 29 березня 2014 19:46 Автор 
Оцініть матеріал!
(2 голосів)
СЛОВО   ВІД  ГАЛИНИ  ФЕСЮК

Сьогодні, 29 березня, у Львові на "Арена"Львів" відбувся дружній матч між командами футбольних клубів ветеранів "Карпати" і "Динамо". Цей поєдинок був матчем пам'яті Небесної сотні і пройшов під гаслом «Футбольні ветерани – за єдину Україну!».
Львівяни бігали, бігали по полю і ...програли 2-6. Розумію, що матч проводився за цілісність України, як коментує Срібний призер Чемпіонату Європи з футболу 1988 року Володимир Безсонов і все ж.
Дружба дружбою, а грати потрібно.
На початку першого тайму львівяни постійно атакували ворота киян, хоч бігали якось дуже повільно. Здавалося, у другому таймі прискорять біг, а вони, на тобі "дружній футбол" - програли.
За словами Безсонова це другий матч в пам"ять про хлопців з Небесної сотні. Перший вони вже провели у Хмельницькому.
А організатор Олег Собуцький сказав, що такі матчі заплановані не лише в Західній Україні. «Вже ведуться переговори про такий матч в Одесі», – додав він.

Футбольний матч розпочав Львівський міський голова Андрій Садовий Він, зокрема, зазначив, що прийшов подивитися на гру відомих і улюблених футболістів. «Це люди – легенди, тому що той клас, який вони показували, та сила, яку вони демонстрували - заслуговують величезної поваги. Дуже часто сучасним футболістам треба переглядати архівні відео і дивитися, які емоції тоді були», – сказав він.

Вхід на футбольний матч був вільним. Ініціатором матчу є Державний концерн «Спортивні арени України». Матч проводився за підтримки Львівської міської ради та компанії ТОВ «Агробізнес».

Жаль лише, що при такій чудовій погоді львівян прийшло не багато. Деякі кажуть, що про таку акцію нічого не знали.

http://myzhovkva.com/news/1447