"Діти за мир у всьому світі. Катерина Бужинська та 100 тисяч дітей встановили рекорд

Середа, 15 червня 2016 07:34 Автор 
Оцініть матеріал!
(2 голосів)

6 червня в Національному академічному драматичному театрі ім. Івана Франка відбулося підведення підсумків міжнародного соціального проекту "Діти за мир у всьому світі".

Нагадаємо, 1 грудня 2015 року розпочався міжнародний соціальний проект "Діти за мир у всьому світі", метою якого є консолідація всього світу заради миру і благополуччя дітей, створення позитивного іміджу України в світі, поглиблення євроінтеграції України в Європі і допомога дітям учасників АТО, внутрішнім переселенцям, дітям-сиротам, організація їх оздоровлення і відпочинку в країнах, де реалізувався проект.

Понад 100 тисяч дітей з усіх куточків світу, 35 європейських країн, 33 170 голубів миру, виготовлених руками дітей - все це стало результатом встановлення рекорду України і світу в категорії масові заходи: Масштабний міжнародний соціальний проект Діти за мир у всьому світі !.

Міжнародний соціальний проект "Діти за мир у всьому світі" був реалізований в Угорщині, Румунії, Болгарії, Чехії, Словенії, Австрії, Словаччини, Сербії, Естонії, Хорватії, Боснії і Герцеговині, Латвії, Литві, Польщі, Молдові, Швейцарії, Ізраїлі, Франції, Люксембурзі, Бельгії, Нідерландах, Єгипті, Іспанії, Португалії, Італії, Сан-Марино, Мальтійському Ордені, Ватикані, Великобританії, Ірландії, Ліхтенштейні, Греції, Німеччини, Албанії та Швеції. Карти всіх країн були урочисто презентовані під час підбиття підсумків проекту.

Під час проекту стартував флешмоб "Діти за мир у всьому світі", який підтримали глави парламентів, представники посольств і консульств, державних адміністрацій, українські артисти, дизайнери, телеведучі, дитячі колективи, а також артисти з Франції, Японії, Німеччини та Молдавії.

Спеціально для проекту Укрпоштою була виготовлена ​​колекційна тематична марка, яку передавали представникам країни, де проходила презентація карти світу.
 
BqKlqMiOeQU

В рамках проекту діти з усіх куточків України разом з Народною артисткою України Катериною Бужинської представили гімн проекту "Діти за мир у всьому світі". Це єдина українська пісня, яка прозвучала під час загальної аудієнції Папи Франциска на площі Святого Петра у Ватикані, в Європарламенті, штаб-квартирі НАТО, парламенті Швейцарії та інших євро інститутах Європи. До створення композиції про єдиний бажанні світу, єднання і благополуччя в кожній державі приєдналися діти продюсерського центру Star Team, діти з Донбасу і сімей загиблих при виконанні військових обов'язків в зоні АТО.

Гімн "Діти за мир у всьому світі" записували в трьох країнах: США, Болгарії, Україні.

У кожній країні до виконання гімну за мир долучалися діти з усього світу. Вони, як маленькі посли світу закликають до єднання і прагнуть до миру в кожній державі. Прем'єра гімну міжнародного соціального проекту "Діти за мир у всьому світі" в Україні відбулася на сцені Національного академічного драматичного театру ім. Івана Франка у виконанні Народної артистки України, співачки Катерини Бужинської, вихованців продюсерського центру Star Team (Івано-Франківськ) та зразкової вокальної студії Ліра (Калуш).

На даний момент є домовленості про направлення дітей учасників АТО і переселенців, дітей сиріт з усієї України на оздоровлення в країни-учасниці цього проекту влітку 2016 року. Як приклад, Угорський уряд вже готове прийняти і профінансувати оздоровлення і відпочинок близько тисячі дітей, Болгарія - 300, Румунія - 200, Австрія - 100 українських дітей. Також діти зможуть відпочити в Бельгії, Швейцарії, Іспанії.

Міжнародний соціальний проект "Діти за мир у всьому світі" буде мати своє продовження, адже діти - творці майбутнього нашої держави, вони заявляють про себе, хочуть бути почутими і жити в мирному світі.

nRkc4VRJ rI