Українці створили одноразовий посуд, що перетворюється на добрива

Середа, 20 липня 2016 07:20 Автор 
Оцініть матеріал!
(2 голосів)

Українці все більше дивують світ, намагаючись перетворити його на краще. Талановита молодь створює винаходи, які знаходять світове визнання. Не виключено, що екологічний одноразовий посуд стане також таким винаходом.

Щоб відкрити дорогу українським “зеленим” стартапам, команда Greencubator приводить в Україну найбільший європейський клінтех-конкурс ClimateLaunchpad від Climate-KIC. Мета конкурсу – прокласти швидкий  шлях від бізнес-ідей в сфері  чистих технологій до динамічних компаній, які творять низьковуглецеве майбутнє. ClimateLaunchpad шукає клінтек таланти з усієї Європи і допомагає перетворювати зелені ідеї в глобальні бізнеси.

Одна з команд, що бере участь у конкурсі від України створила дивовижний одноразовий посуд, який має не тільки вирішити проблему утилізації, але й допомогти поліпшити довкілля. Створений цей посуд з переробленої соломи та крохмалю. Тож після його використання він буде чудовим добривом для рослин.

"Це не те, що ви подумали. Це не пластик. Це крохмаль та пшенична солома, перетворені в одноразовий посуд однією з команд ‪#‎ClimateLaunchpad‬ ‪#‎Ukraine‬. А після використання - це ще й добриво", - йдеться на сторінці Greencubator у facebook.