Коли безмежного щастя вшестеро більше!

Середа, 14 вересня 2016 05:53 Автор 
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

У червні цього року в Одесі відбулась надзвичайна подія - на світ з'явилося одночасно п'ять малюків: три хлопчики та дві дівчинки.

Щасливою мамою п'яти близнюків стала співробітниця комунального підприємства «Міський інформаційно-аналітичний центр» Оксана Кобелецька.

Оксана з чоловіком вже мають одну дитинку - виховують трирічну донечку, яка стане старшою сестрою відразу для трьох братиків і двох сестричок.Тож безмежного щастя батьківства у родини вшестеро більше!

Як зазначив керівник міського департаменту охорони здоров'я Ігор Шпак, п'ятірня була діагностована ще при першому ультразвуковому дослідженні в 8 тижнів вагітності. Протягом всієї вагітності пацієнтка перебувала під постійним індивідуальним і консіліумним наглядом. Для збереження вагітності Оксана отримала своєчасну і адекватну допомогу в міському пологовому будинку №5 Одеси, а в 26-27 тижнів була переведена на третій рівень надання акушерської та перинатальної допомоги - в Одеський обласний перинатальний центр. Тут були проведені пологи шляхом кесаревого розтину на тридцятому тижні вагітності для збереження життя матері і дітей.

Серед п'яти близнюків - три хлопчики і дві дівчинки, масою тіла при народженні відповідно 1810, 1190, 1720, 1250 і 1450 грам.

Тим часом, тільки но малюки зміцніли відбулася надзвичайна дитяча фотосесія, яка дає змогу насолодитися унікальним дарунком долі - появою одночасно п'яти малюків.

Як розповіли автори фотопроекту, над зворушливими фото Саші, Даші, Давида, Влада та Дениса працювала  команда дитячих фотографів – Наталя Горбаченко, Юлія Гусєва, Тетяна Абакумова, Ірина Вапняр, Надя Яким і декоратор Світлана Науменко

"Місяць підготовки, сім годин безперервної зйомки заради кількох кадрів, які будуть тішити весь світ", – зазначили автори проекту.

Фото - Культурометр

725472

725472 1520432