×

Попередження

JUser::_load: неможливо завантажити користувача з ID: 2112
1. Не слухайте тих, хто каже, що Україна – гарна країна. Вони нахабно брешуть! Тунель кохання — пам’ятка природи місцевого значення. Знаходиться мальовничий романтичний куточок біля селища Клевань, що у Рівненській області. Тунель являє собою ділянку залізничної колії, що веде…
Циркові Єноти, які влаштували погром у магазині в Сторожинці Чернівецької області, отримали алкогольну інтоксикацію внаслідок вживання спиртного.
Ой куплю я дачу, бо тут вільно дихать, Ой куплю я дачу, де природа тиха, Ой куплю я дачу, щоб здоров'я мати, Ой куплю я дачу, щоб відпочивати. Приспів: Хочеш мати мозолі - Купи дачу у селі, Купи дачу у…
11 березня у Бейруті (найбільшому місті та столиці Лівану) відбудеться відкриття українського парку.
"Давайте покажемо всьому світові як нас багато - українців у Чехії!" - закликають дипломати.
25 лютогоо 13:00 на території заповідника Бабин Яр буде відкритий пам’ятник громадсько-політичному діячу, учасниці українського визвольного руху, поетесі Олені Телізі.
14 лютого розпочинається продаж квитків на пісенний конкурс Євробачення-2017
Ми потребуємо нових, професійних кадрів для роботи у Міністерство охорони здоров'я України, які і словом, і ділом готові разом відроджувати українську медицину!
15 грудня українці збираються заклеїти паркан посольства РФ сотнями фотографій російських звірств у Сирії.
11 грудня Львів святкуватиме першу річницю здобуття титулу - Місто літератури ЮНЕСКО. Це перше місто в Україні, що увійшло до Мережі креативних міст світу та долучилося до кластеру "Література", який сьогодні налічує 22 міста з усього світу.
10 грудня 2016 року запрошуємо всіх голандців на українські вечорниці. Давайте проведемо цей рік галасно, весело в нашому дружньому українсько-голландському товаристві і відсвяткуємо останні цього року Вечорниці – Андріївські.
З приводу “Дня української писемності та мови - 9 листопада“, Світовий конґрес українських молодіжних організацій запрошує взяти участь в міжнародному флеш-мобі.
З 22 по 30 серпня 2016 року у Львові пройде Чемпіонат Світу з ракетомодельного спорту! Організатори запрошуються всі, хто мріє про польоти та космос.
11 липня 2016 року о 19.00 в Українському культурному центрі в Ізраїлі відбудеться концерт народного артиста України Анатолія Матвійчука.
Конгрес Українців Канади Відділ Ванкувер радий повідомити громаду про нашу участь у параді до Дня Канади 1 липня 2016 року о 7 годині вечора. Вже декілька років поспіль українці крокують у лавах багатонаціональної Ванкуверської спільноти, вітаючи Канаду з Днем Народження.
Саме мова індіанського племені навахо стала ключовою причиною перемоги флоту США над об’єднаним флотом Японії під час Другої світової війни. Саме за допомогою цієї мови американці убезпечили себе від прослуховування японцями, які мали славу неперевершених зламників усіх шифрів. Усіх, окрім…