Друга конференція вчителів українських суботніх та недільних шкіл Німеччини

Четвер, 08 жовтня 2015 08:58 Автор 
Оцініть матеріал!
(1 Голосувати)

31-го жовтня та 1-го листопада 2015 року у Франкфурті-на-Майні відбудеться Друга конференція вчителів українських суботніх та недільних шкіл Німеччини

Конференцію організовує Українське Товариство у Франкфурті-на-Майні, Асоціація українців Північної Німеччини, Німецько-українське товариство Рейн-Некар при підтримці Об‘єднання українських організацій Німеччини.

Основна мета конференції – обмін досвідом між вчителями уже існуючих і майбутніх шкіл:

  • Навчальний процес – особливості викладання української мови, літератури, народознавства, історії, географії, релігії у суботніх та недільних школах, навчальні програми для дітей дошкільного, молодшого та середнього шкільного віку, підбір підручників

  • Виховні аспекти – позашкільні заняття, плекання народних традицій, поїздки та подорожі, зацікавлення дітей у школі

  • Організація школи – бюрократичні аспекти, пошук вчителів, співпраця з батьками, фінансування, відкриття нової школи

Окрім організаторів (вчителі шкіл з Франкфурту, Гайдельбергу та Гамбургу) попередньо підтвердили свою участь вчителі з Фрайбурга, Дюсельдорфу, Нового Ульму, Бамбергу, Майнцу та Штутгарту.

Відкриття конференції – 31-го жовтня 2015 року у 10:00 за адресою Haus der Volksarbeit e.V., Eschenheimer Anlage 21, 60318 Frankfurt am Main.

Участь у конференції безкоштовна, але кількість місць є обмежена (40 місць, орієнтовно 2-3 вчителі від школи), тому просимо повідомити оргкомітет про Вашу участь завчасно.

Просимо вчителів, які мають бажання поділитися власним досвідом з цих чи інших тем, надіслати нам короткі тези і орієнтовну тривалість виступу до 23-го жовтня, щоб ми змогли скомпонувати програму конференції.

Ті, хто потребує допомогу з організацією ночівлі, прошу завчасно зголоситися до оргкомітету.

Просимо також поширити цю інформацію на теренах, де немає функціонуючих українських суботніх чи недільних шкіл, але є бажаючі такі школи відкрити.

Українське Товариство у Франкфурті-на-Майні

Асоціація українців Північної Німеччини

Німецько-українське товариство Рейн-Некар

Об'єднання українських організацій у Німеччині

Адреса оргкомітету: http://ukrainische-schulen.de/index.php/uk/konferenz-2015/%D0%BE%D1%80%D0%B3%D0%BA%D0%BE%D0%BC%D1%96%D1%82%D0%B5%D1%82