Українська співачка Тіна Кароль їде з концертом у Лондон

Четвер, 21 січня 2016 08:34 Автор  Оксана Козак
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Артистка виступить у Британській столиці 30-го січня.

Це буде перший концерт Кароль для британської публіки. Шоу відбудеться у концертному залі "TROXY".

А поки Тіна готується дивувати Лондон, її прихильники просять президента Порошенка присвоїти співачці звання Народної артистки.

Відповідна петиція з’явилася на сайті гаранта 13-го січня. На час написання матеріалу петиція зібрала всього 249 підписів з 25-ти тисяч потрібних.

"За особливі заслуги в розвитку вітчизняної культурно-мистецької спадщини, за видатну виконавську майстерність, збереження національних культурних традицій і примноження пісенної української спадщини, створення високохудожніх образів, вистав, кінофільму "Різдвяна історія з Тіною Кароль", прошу розглянути та підтримати дану петицію", - йдеться у зверненні автора петиції В’ячеслава Бубліка.

До речі, незабаром - 25-го січня - Тіні виповниться 31 рік. У коментарі газеті "Сегодня" зірка розповіла, як відзначить день народження.

"У мене завжди багато думок щодо цього, але єдине, що їх об'єднує - я завжди зустрічаю свій день народження скромно. Якщо мене не забудуть привітати, і на тому спасибі. Для мене головне свято - це день, коли народився Веніамін", - зауважила Кароль.

А щодо відпустки, якої у Кароль не було з часів весільної подорожі у 2008-му, то її вона хотіла б провести у Танзанії.

"Я нещодавно розглядала варіанти, куди б хотіла поїхати відпочити, і зрозуміла для себе одне: мені хочеться пізнавально-освітньої поїздки. Наприклад, поїхати в тур по Танзанії, познайомитися з місцевою природою, ландшафтами. Багато моїх знайомих їдуть в Мозамбік, Занзібар. Мені здається, це дуже цікаво!" - зізналася артистка.