Дні українського кіно в Ізраїлі

Середа, 20 квітня 2016 11:37 Автор 
Оцініть матеріал!
(1 Голосувати)

Дні українського кіно в Ізраїлі відбудуться з 5 травня 2016 року в Синематеках трьох міст - Тель-Авіва, Єрусалима і Хайфи.

Вперше в Ізраїлі буде представлена ретроспектива знаменитої української трилогії Олександра Довженка, а також новітні кіно-хіти сучасних режисерів, в числі яких Олесь Санін, Сергій Мокрицький, Єва Нейман, Дмитро Мойсеєв, Олександр Балагура та Валентин Васянович.
На відкритті фестивалю 5 травня в Тель-Авіві буде продемонстровано світовий кіно-шедевр - фільм "Земля" (Earth) Олександра Довженка з новим саундтреком, створеним театрально-музичним колективом "ДахаБраха" (DakhaBrakha). Два інші фільми трилогії, "Арсенал" (Arsenal) і "Звенигора" (Zvenyhora), будуть показані в нещодавно відреставрованих Національним центром Олександра Довженка версіях і переозвучені за участю сучасних музикантів.
У числі великих масових кінокартин, які увійшли до програми фестивалю, відзначимо дві історичні епопеї, засновані на реальних подіях, - "Незламна" (Unbreakable) Сергія Мокрицького і "Поводир" (The Guide) Олеся Саніна. Також будуть показані камерна комедійна драма Валентина Васяновича "Креденс" (Kredens), арт-хаусна мелодрама молодого київського режисера Дмитра Моїсеєва "Такі гарні люди" (Such Beautiful People) і документально-ігровий фільм, розкішний візуальний атракціон українського режисера Олександра Балагури "Час життя об'єкта в кадрі "(Life Span Of The Object In Frame). Спеціальною подією закриття фестивалю стане прем'єра фільму "Пісня пісень" (Song of Songs) Єви Нейман за творами Шолом Алейхема.

Детальніше читайте тут

Дні українського кіно в Ізраїлі організовані Державним агентством України з питань кіно, Посольством України в Ізраїлі, Синематекою Тель-Авіву, Синематекою Єрусалиму, Синематекою Хайфи і Кіно-проектом "Museon" (Тель-Авів) за підтримки Національного центру Олександра Довженка (Київ). Офіційний перевізник фестивалю - Міжнародні Авіалінії України