"Музична зустріч" з Україною в Австрії

Четвер, 21 квітня 2016 08:44 Автор 
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

23 квітня 2016 року  в Haydnsaal Віденського університету музики та образотворчого мистецтва відбудеться концерт “Музична зустріч з Україною”.

Як повідомляє Сторінка.at, він стане особливим не лише тому, що у Відні знову лунатиме чарівна українська музика.  Вперше після військових подій на сході України до Відня завітає академічний симфонічний оркестр Луганської обласної філармонії, який у травні 2015 року відновив свою роботу у місті Сєвєродонецьк.  До війни оркестр, головним диригентом якого є австрієць Курт Шмід, майже щороку приїжджав до Відня та радував публіку шедеврами світової класики та творами українських композиторів.

Severodonezk s Moskalem-min

Оркестр виступав майже у всіх залах Відня, Інсбрука, Граца, Айзенштадта, найвідомішими серед яких є Великий зал Віденського Konzerthaus та Золотий зал Musikverein. Оркестр також мав нагоду виступити на музичному фестивалі у Корнойбурзі. Тому повернення цього оркестру до Відня є надзвичайно важливою подією як для поціновувачів класичної музики, так і для самих музикантів, котрі щасливі та горді від того, що зможуть через музику представити рідну Україну.

Konzerthaus-min

У благодійному концерті, кошти з якого підуть на підтримку постраждалих на cході України, візьмуть участь солістка Віденської опери, чарівна та надзвичайна Зоряна Кушплер, молодий талановитий баритон Микола Губчук та віртуозний скрипаль Яромир Бабський, які вже добре знайомі вимогливій австрійській публіці.

Zoryana-min

Зоряна Кушплер

Mykola 2-min

Микола Губчук

Babsky violin

Яромир Бабський

Під керівництвом головного диригента оркестру Курта Шміда, якого ще називають мизичним послом України в Австрії, пролунає відома українська музика: арії з улюблених опер,  пісні, народна музика. Не втрачайте нагоди стати частиною цієї важливої культурної події! Вхід на концерт вільний; вітаються добровільні пожертви — кошти на благодійний проект підтримки постраждалих.

Kurt 2-min

Лідія Акришора