Найменша художниця України встановила рекорд у категорії «Діти, мистецтво, вперше» Рекомендовані

П'ятниця, 20 квітня 2018 05:30 Автор  Ніна Петриківська Опубліковано в Дозвілля
Оцініть матеріал!
(1 Голосувати)

19 квітня у Вінниці відкрилася персональна виставка картин 3-річної Анастасії Барчишеної.

 

На захід завітав представник національного проекту «Книги рекордів України» Олексій Некрасов.

hydoznica vin rekord 000019 1Він зафіксував, що дівчинка дійсно являється найменшою художницею України, яка малює в стилі реалізм та вручив їй підтверджуючий диплом.

Вінничанка почала малювати з двох років. У трирічному віці вже створила 14 картин різних розмірів акриловими та олійними фарбами.

Мати дівчинки Анна Барчишена художниця, має власну художню школу, тому донька часто там проводить час. Вона зауважує, що Анастасія усі картин пише сама, без сторонньої допомоги.

«Коли вперше Настя намалювала картину, я вирішила купити їй набір з фарбами і всі матеріали. Але я їй не допомагаю створювати нові картини, це категорично. Вона почала бачити так кольори, як не бачать навіть старші діти, в тому її і особливість. Настя малює на рівні дітей, яким 6-8 років.

На створення однієї картини в неї йде близько двох годин, але коли дочка бере у руку кісточку, то малює все за раз», - розповідає мама юної художниці.

Під час урочистої частини маленькій вінничанці вручили «Диплом за встановлення рекорду України у категорії «Діти, мистецтво, вперше», як найменша художниця України у стилі «Реалізм»».

152404731075 1

Відвідати виставку маленької художниці можна до 26 квітня. 

Останнє редагування П'ятниця, 20 квітня 2018 05:40