Українську майстриню з Петриківки прийняли до французької асоціації художників (відео)

Середа, 19 червня 2013 05:54 Автор  Марта Патика
Оцініть матеріал!
(1 Голосувати)
{youtube}Jbah9R7ijGY{/youtube} «Петриківський розпис» Галини Назаренко

Знану в Україні майстриню декоративного петриківського розпису Галину Назаренко визнано далеко за межами нашої держави: її прийняли до Асоціації сучасного мистецтва міста МОРЕСТЕЛЬ (Франція) — відомого у всій Європі як Місто художників.

 

Ця подія відбулася під час відкриття 31 травня мистецької виставки в одній з найпрестижніших французьких галерей – «Espace Piktur Halles». 38 робіт Галини Назаренко, а саме: розписи на папері і полотні, розписані тарелі, мальовки, рушники - представили Місту художників петриківський розпис. В експозиції ці роботи виставлені поряд з творами відомого скульптора Алеоса та чотирьох майстрів живопису — членів Асоціації сучасного мистецтва.

Морестель близько 100 років тримає звання Міста художників і тому кожному художнику престижно взяти участь у численних заходах, які спрямовані на пропаганду ТАЛАНТУ: виставки, презентації, вернісажі, майстер-класи, семінари.

До цього твори Галини Назаренко гідно представляли Україну в Болгарії, Туркменістані, Білорусі, Кувейті. В 2011 році персональна виставка майстрині прикрашала приміщення Посольства України у Франції. Загалом же, виставка петриківського розпису у Морестель стала 21-ю персональною художниці, 4-ю у Франції і 10-ю за кордоном.

Вернісаж Галини Назаренко у Місті художників відбувся при підтримці громадянки Франції з українським корінням Анни Останець.

Термін роботи виставки з 1 червня до 28 липня 2013 року.

джерело: rukotvory