Українка з Омська: «Я роблю те, що можу»

Субота, 19 листопада 2016 21:03 Автор  Стожари
Оцініть матеріал!
(2 голосів)

Уродженка Луганщини Лідія Близнова багато років поспіль живе в Омську в Росії, Україна може нею пишатися

Знаємо, що бути патріотом України в Росії зараз це вже подвиг. Не всі, ох далеко не всі достойні люди наважуються не приховувати своєї громадянської позиції і, більше того – голосно про неї заявляти. Тим більше поваги викликають такі люди. Сьогодні ми говоримо про українку з Омська Лідію Близнову.

Дивлюся на світлини зі сторінки Facebook Лідії Близнової – одиночний пікет на підтримку України 14 жовтня. І не можу не запитати: «Як це було? Що Вас надихало?»

Відповідь пані Лідії проста і коротка: «Мені краще зробити, ніж писати, тому моя сповідь буде не дуже складна. Як же не підтримати українських Героїв у такий день – День захисника України? Я чекала від соцмережі, що буде хода в цей день, що обов’язково Україна відзначить таке свято з пошаною до її Героїв. Я вже кілька разів брала участь у флешмобах на підтримку України, виходили з онуком на Свято вишиванки. Тому я й вирішила приєднатися до українців світу у такий важливий день, як 14 жовтня. Знаєте, якби хто хотів зробити щось, то зробив би, а я нікого не вмовляла, вирішила вийти на пікет, то і вийшла. Я не могла стояти осторонь, мовчати, ховатися. Багато хто може й зробили б щось, але навіть стидаються своєї національності, вони лише пісень заспівають.

Так саме й вийшло 4 листопада. У Росії це свято єднання. А я вийшла з виставкою-продажем українського одягу, бо вже знаю, що це не обійдеться продажем, а можна послухати багато чого цікавого про Україну, про "любов" до неї. Двоє чоловіків підходили, починали розмову про Україну, про те, що треба віддати Донбас, після спілкування зі мною мене один запитав, чи не націоналістка я. Я відповіла, що нехай так буде, якщо він зрозумів так. Висновок я зробила такий, що люди бояться висловити свої думки. Я дивлюсь програму "Мєсто встречі" на НТВ. Людоньки, яку ж отруту виливають на Україну ведучі та зібрані гості студії! Я роблю те, що можу. І буду продовжувати свою роботу.»

автор: Микола Петрук

Світлинизі сторінки Facebook Лідії Близнової