Український художник «одягнув» у сучасний одяг відомих українських постатей. Як зараз виглядали б відомі українські діячі?

Четвер, 06 лютого 2020 13:07 Автор  Михайло Українець
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Український митець Назар Дубів опублікував серію малюнків, у яких перетворив класиків української літератури та політичних діячів на сучасних модників. Так хлопець з Івано-Франківська "перевдягнув" Тараса Шевченка, Івана Франка, Лесю Українку, Степана Бандеру, Богдана Хмельницького, Григорія Сковороду та інших видатних українців.

Назар Дубів зобразив діячів минулого у сучасному одязі. Картинки він опублікував у своєму Facebook з таким підписом:

"Якби відомі українські історичні постаті стали модниками у 2020 році. (серія власних робіт)", — написав Назар.

Відомі українці одягнуті з урахуванням усіх сучасних трендів, а їхні образи доповнені сучасними аксесуарами — сумки, годинники, головні убори, краватки.

Шевченко постав у коричневих брюках і стильному пальто. На ногах у нього білі кросівки. Іван Франко також зображений у стильних брюках, з сумкою та iPhone в руках.

Шевченко й Франко. Nazar Dubiv

Шевченко й Франко. Nazar Dubiv

Степан Бандера "вдягнувся" у темно-сині брюки, сорочку та піджак у полоску. Леся Українка має на собі коричневий светр і такого ж кольору пальто й світлі брюки. На ногах — масивні кросівки, а в руках у поетеси — сумка.

Бандера та Леся Українка. Nazar Dubiv

Михайло Грушевський постав у штанах з підкатами і стильному пальті. Підкреслює його образ яскраве взуття. Володимир Великий "перевдягнувся" у темно-синій костюм в полоску, на плечах у нього пальто, а на руці — годинник.

Грушевський та Володимир Великий. Nazar Dubiv

Грушевський та Володимир Великий. Nazar Dubiv

Богдан Хмельницький зображений у капелюсі, білій сорочці, костюмі та пальті. Григорій Сковорода "приміряв" темо-синій тренч.

Хмельницький і Сковорода. Nazar Dubiv

Хмельницький і Сковорода. Nazar Dubiv