×

Попередження

JUser::_load: неможливо завантажити користувача з id: 2112

У Центрі Вудро Вільсона - експозиція українського художника Віктора Сидоренка

П'ятниця, 10 червня 2016 08:44 Автор 
Оцініть матеріал!
(1 Голосувати)

У Вашингтоні, в Центрі Вудро Вільсона, відкрито експозицію робіт українського сучасного художника Віктора Сидоренка.

Віктор Сидоренко - наш сучасник, український живописець, куратор, педагог, автор об'єктів і фотокомпозицій, також наукових і публіцистичних текстів.  Зараз директор Інституту проблем сучасного мистецтва Національної академії мистецтв України. Походить із сім'ї репресованих сталінським режимом. З 8 років займається живописом, в 10 років захоплюється фотографією.

Виставку відкрив Посол України в США Валерій Чалий. У своєму виступі наголосив на важливості культурної дипломатії для підвищення обізнаності про Україну широкого загалу в іноземних державах, у т.ч. у Сполучених Штатах, та презентації України як сучасної, динамічної країни. Він підкреслив, що Посольство України в США розглядає цей напрямок як один із пріоритетних. Конгресвумен Джейн Харман, президент та директор Центру Вудро Вільсона, відзначила, що американська сторона з ентузіазмом сприйняла ідею втілення цього проекту на підтримку України та відкрита для такого роду співробітництва у подальшому.

З нагоди відкриття виставки в Центрі Вудро Вільсона пройшла панельна дискусія «Залучення мистецтва на міжнародній арені на підтримку України» за участі Віктора Сидоренка, Голови Комітету Верховної Ради України у закордонних справах Ганни Гопко, директора Київського офісу Інституту Кеннана  Катерини Смаглій та радника Посольства України в США Ольги Іванової.

Виставка, що має назву «Пам'ять про несвідоме», триватиме до жовтня 2016 р. і є відкритою для вільного відвідання усіма бажаючими.

1

9

10 12