Ветерани АТО зустрілися у Загребі з хорватськими побратимами та українською громадою

Понеділок, 27 березня 2017 19:30 Автор  Михайло Українець
Оцініть матеріал!
(1 Голосувати)

24 березня в Загребі пройшов матч збірних з футболу України та Хорватії. Підтримати нашу команду вирушили і шестеро учасників соціального проекта Переможці.

Українські військові, разом з дружинами, волонтерами та журналістами відправились до Загреба в тур "Вірні Збірній". Допомогу в організації поїздки учасників АТО до Хорватії, взяв на себе меценат Андрій Мацола. А спеціальну форму для переможців (#thevictors) створив Андре Тан.

Ветерани АТО, які прибули на перегляд футбольного матчу, зустрілися із хорватськими побратимами (учасниками бойових дій в Хорватії) та з представниками Міністерства у справах хорватських ветеранів. 

"Налагодження дружніх зв’язків між ветеранськими організаціями двох країн відіграє важливу роль у засвоєнні багатого досвіду Хорватії щодо забезпечення потреб та соціальної адаптації учасників бойових дій", - повідомили Стожарам представники Посольства України в Республіці Хорватія.

Під час зустрічі, представники із Хорватії повідомили, що готові ділитися досвідом по забезпеченню потреб та соціальної адаптації учасників бойових дій, а також навчати українських психологів, як працювати з ветеранами АТО.

 

Не менш теплою була і зустріч українських ветеранів з представниками української діаспори в Хорватії.

Всі разом вони поклали квіти біля пам'ятника Тарасу Шевченку, який, до речі, знаходиться в Загребі на вулиці Українській.

Особливу підтримку в організації всіх заходів під час туру зробило Посольство України в Хорватії, за що всі учасники поїздки були дуже вдячні.

А про те, як ветерани АТО фотографувалися зі збірною України в Загребі, дивіться у відео: