Бій Кличко - Джошуа будуть транслювати відомі в США телеканали

Вівторок, 18 квітня 2017 05:45 Автор 
Оцініть матеріал!
(2 голосів)

Два американських телевізіні канали - Showtime і НВО - будуть транслювати поєдинок Кличко-Джошуа 29 квітня.

Команди Кличка і Джошуа досягли домовленості з двома телевізійними каналами США про показ самого значимого поєдинку в суперважкій вазі за більш ніж десять останніх років. Showtime і НВО після тривалих переговорів прийшли до єдиного знаменника щодо трансляції поєдинку в Америці. Showtime покаже бій в прямому ефірі, Showtime і НВО - в запису, в прайм-тайм на кілька годин пізніше. Обидва телеканали готують окремі передачі про головну подію року в світовому боксі, - повідомив керуючий директор Klitschko Management Group Бернд Бенте.

Разом з тим, суперники вже зустрілись віч-на-віч.

Зустріч відбулася не на рингу, а на телевізійному шоу The Gloves Are Off, яке виходить на каналі Sky Sports. Українець зазначив, що між ним і британцем дуже багато схожого, і назвав чемпіона IBF своєю копією:

«Ми з Джошуа дуже схожі. Довжина рук у нас приблизно однакова. Багато схожих речей: підготовка, тренувальний табір, тренування на висоті, харчування. Називати можна багато чого. Чим більше я дивлюся на це, тим більше він нагадує мені мою копію. Трохи іншу, але в якійсь мірі копію.

Я одержимий метою підняти руки після бою з Джошуа і залишити ринг переможцем. Я набув досвіду в останньому своєму бою (з Тайсоном Ф'юрі). Я не дуже радий результату. Але ця одержимість – немов передвісник, яке проникло в моє серце, в мій розум, і мені це подобається».

В цьому шоу Ентоні Джошуа заявив, що збирається нокаутувати Володимира Кличка.