Українські спортсмени вибороли 98 медалей

Середа, 02 серпня 2017 06:31 Автор 
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

За день до завершення Дефлімпіади-2017, українські спортсмени з вадами слуху здолали рубіж 90 нагород, завоювавши дві золоті, 10 срібних та дві бронзові медалі, а також укріпились на другій сходинці Дефлімпіади.

У підсумку дня - 98 медалей, серед яких 21 золота, 41 срібних та 36 бронзових нагород. Це - найяскравіша перемога за всю історію виступу України на Дефлімпійських іграх за загальною кількістю нагород.

Є «золото» і «срібло» у чоловічому пляжному волейболі, адже за іронією долі команди Україна-1 та Україна-2 у фіналі, в боротьбі за золоту нагороду, боролись одна з одною. Перемогла пара Кошкаров Антон - Цапкаленко Микола, володарями срібної нагороди стали Донченко Дмитро - Тарасов Сергій.

У жіночому пляжному волейболі пара Ярошевська Юлія - Черненко Юлія вибороли "бронзу". Пара Затилкіна Анна - Рилова Раїса здолали команду Литви та вибороли "золото".

У легкій атлетиці вранішній марафон (42 км 195 м) завершився срібною перемогою України у виконанні Свинобій Марії, у другій половині дня додалось ще п’ять срібних медалей:

- Сидоренко Анастасія у бігові на дистанції 5000 м;

- естафета 4х100 м жінки - Кочмарик Вікторія, Шаповал Юлія, Куприч Соломія, Єзловецька Наталія;

- естафета 4х400 м жінки - Кочмарик Вікторія, Шаповал Юлія, Куприч Соломія, Єзловецька Наталія;

- естафета 4х100 м чоловіки - Пендрак Максим, Вишинський Дмитро, Дмитрієнко Олександр, Руденко Дмитро;

- естафета 4х400 м чоловіки - Кулик Микола, Компанієць Сергій, Драч Сергій, Руденко Дмитро.

У спортивному орієнтуванні - дві срібні нагороди у жіночій та чоловічій естафетах (Федосєєва Ганна, Біда Тетяна, Мельник Яна, а також Плахотнік Дмитро, Ніколаєнко Руслан та Санькін Олександр).

Бронзова медаль у чоловічому дефлімпійському баскетболі а також, водночас, - перша висока нагорода у чоловічому баскетболі за всю історію участі України в Дефлімпіадах. 63:57 - прикінцевий рахунок української перемоги над командою Греції.

На жаль, у жіночому баскетболі у боротьбі за бронзу - поразка. Дівчата поступились команді Італії з рахунком 52:53.

17-ти річний Боярин Вадим у тхеквондо (керугі, вагова категорія до 58 кг) виборов срібну нагороду.

Вітаймо українську команду та радіймо разом!