Легенди українського футболу проведуть матч в Торонто зі збірною українців Канади

Четвер, 12 вересня 2019 12:50 Автор  Орест
Оцініть матеріал!
(1 Голосувати)

15 вересня в Торонто збірна України серед ветеранів проведе товариський матч проти збірної українців Канади. Ця гра відбудеться в рамках турне легенд вітчизняного футболу, спрямованого на підтримку військових та об’єднання українців в усьому світі.

Організатором матчу виступило ТОВ «Агробізнес» за підтримки Української асоціації футболу, Асоціації ветеранів футболу України та Української спортової централі Америки й Канади.

15.09.2019 

Збірна України серед ветеранів — збірна українців Канади

Торонто (Канада). Esther Shiner Stadium. 18.00

Головний тренер збірної України Анатолій Дем’яненко запросив на гру в Торонто наступних футболістів: Мирона Маркевича, Олега Собуцького, Сергія Нагорняка, Едуарда Цихмейструка, Юрія Максимова, Руслана Ротаня, Віталія Реву, В’ячеслава Свідерського, Олега Шелаєва, Віталія Самойлова, Богдана Шершуна, Миколу Іщенка, Віталія Мандзюка, Олексія Бєліка та Віктора Уляницького.

Вельми представницький склад збирають і суперники. До нього включені найкращі гравці чотирьох українських команд, які виступають у різних лігах Торонто.

Візит видатних вітчизняних гравців до такої далекої географічно, але близької за духом Канади буде надзвичайно багатим на події. Окрім головного, футбольного матчу, 14 вересня наші гравці візьмуть участь у BWT Toronto Ukrainian Festival, у рамках якого збираються тисячі українців з усієї Північної Америки, влаштовуючи на одній із центральних вулиць Торонто справжнє свято українськості — виступи музичних та танцювальних колективів, ярмарки, різноманітні конкурси та багато іншого. Збірна ветеранів як почесний гість запрошена на головну сцену, після виступу у спеціальній зоні відбудеться спілкування, автограф- та фотосесії з відвідувачами фестивалю.

«Для нас запрошення від діаспори відвідати Канаду є дуже почесним, — розповідає про візит до Торонто віце-президент УАФ, президент АВФУ Олег Собуцький. — У скрутний для України час Канада чи не першою простягнула руку допомоги, дуже відчутними були конкретні кроки з підтримки армії, реабілітації військових після поранень. Ця країна була й буде братньою для України, і це незважаючи на відстань у тисячі кілометрів, яка розділяє нас. У Канаді дуже потужна та згуртована українська діаспора, два роки тому ми разом із нею святкували День Незалежності України, провели два футбольні матчі. Нині наша співпраця вийшла на новий рівень, за що хочу подякувати Володимиру Арендачу, який ініціював наше запрошення, та його однодумцям, які нас зустрічатимуть та супроводжуватимуть під час перебування в Канаді.

Анатолій Дем’яненко зібрав дуже солідний за іменами склад, усі гравці добре відомі вболівальникам. Зіграє й Мирон Маркевич, незважаючи на поважний вік, він завжди в нашій збірній. Усі футболісти є справжніми легендами, обличчям сучасної України. Окрім футбольного матчу, ми матимемо багато зустрічей із діаспорою, для наших співвітчизників ми приготували приємні футбольні сувеніри. Навколо футболу та видатних гравців ми хочемо згуртувати українців у всьому світі, показати всім, що ми — країна миру, добра та злагоди».

Довідка

Всесвітнє турне збірної України серед ветеранів триває вже четвертий рік. Раніше зірки проводили матчі та зустрічалися з діаспорою у США та Канаді, Грузії та Франції, Іспанії та Угорщині, Бразилії та Аргентині. Грала збірна ветеранів і в Канаді, провівши у 2017 році два матчі та в обох відсвяткувши перемогу: над збірною ветеранів Канади — 3:2 (у нашої команди відзначилися В’ячеслав Шевчук, Сергій Назаренко та Сергій Нагорняк) та збірною українців Канади — 1:0 (Олег Собуцький).

Джерело: Українська асоціація футболу