Перемогу на VIII Чемпіонаті світу з футболу серед українських діаспорних команд отримала збірна українців Ізраїлю

Понеділок, 16 вересня 2019 09:04 Автор  Михайло Українець
Оцініть матеріал!
(1 Голосувати)

10—14 вересня на стадіонах Ірпеня, Вишгорода та Лютежа проходив VIII Чемпіонат світу з футболу серед українських діаспорних команд.

За перемогу на турнірі боролися шість команд, у складі яких грали українці з Греції, Данії, Ізраїлю, Канади, Молдови, США, Польщі, Угорщини, Франції та Швеції. 

 2019 2 min1

Поєдинки групового етапу відбулися 10—12 вересня, півфінальні матчі — 13-го числа. За їхніми підсумками до фіналу вийшли команди українців Ізраїлю та Данії, а в матчі за третє місце зійшлися колективи з Польщі (Краків) та Франції. Обидва вирішальні поєдинки 14 вересня прийняв стадіон «Чемпіон» (Ірпінь).

У підсумку третю сходинку посіла команда з Польщі (Краків), яка в серії 11-метрових здолала Францію (0:0, по пенальті — 5:4). А переможцем чемпіонату світу стала команда українців Ізраїлю, яка у фіналі довела свою перевагу над Данією — 3:0.

 2019 9 min1

У церемонії нагородження взяв участь перший віце-президент УАФ Вадим Костюченко. Він звернувся до учасників турніру зі словами подяки: «Я радий вітати всіх представників діаспорних команд — учасників змагань! Українська асоціація футболу завжди підтримувала й буде підтримувати такі турніри. Хочу щиро подякувати вам за ту палку підтримку, яку ви надаєте нашим юнацьким, молодіжним та національній командам під час їхніх виступів за кордоном. Дуже часто наші футболісти почуваються на виїзних поєдинках як удома. Це в тому числі й завдяки вам! Окремо вітаю переможця цьогорічних змагань — збірну українців Ізраїлю. Я хочу подякувати всім за якісний футбол, що ви продемонстрували на нинішньому турнірі». 

 2019 17 min1

Також під час чемпіонату світу відбувся товариський матч за участі команди учасників АТО та збірної команди української діаспори.