Forbes включив молодих українців у список кращих інноваторів

Вівторок, 09 квітня 2019 05:30 Автор  Олег Максименко
Оцініть матеріал!
(0 голосів)
  • Знайомство в літаку перевернуло їх життя: троє українців увірвалися до списку Forbes. За короткий час молоді люди досягли неймовірного успіху.

У список “30 молодих інноваторів Європи” за версією Forbes потрапили відразу три українських розробника. Хлопці привернули на свій стартап 4,5 млн доларів.

Так, Ростислав Кнап, Сергій Бутко і Андрій Ткачив, які проживають у Кракові, створили стартап CallPage, який дозволяє спростити комунікацію між інтернет-магазином і покупцем. Після того, як клієнт переходить на інтернет-сторінку магазину, йому пропонують залишити свій номер телефону для зв’язку з консультантом і обіцяють передзвонити протягом 28 секунд. Саме стільки часу, за словами розробників, потрібно пожежним, щоб прийняти виклик і виїхати на виклик.

Втім, це далеко не сама важлива складова. Їх система з дуже високою ймовірністю здатна передбачати, ґрунтуючись на поведінці користувачів на сайті, чи має намір він справді здійснити покупку.

Історія успіху почалася в літаку. Саме під час перельоту в Лондон вони і познайомилися з інвестором і підприємцем Рафалом Бжоской. Той погодився не тільки виділити кошти на їх проект, але й залучити своїх партнерів. В результаті в 2018 році компанія CallPage отримала від ряду різних інвестиційних компаній близько 17 млн злотих ($4,45 млн). І не прогадали: наприклад, фонд AIP Seed Capital отримав в 22 рази більше, ніж вклав в стартап – 2,2 млн злотих ($570 тис.).