Відомий український мультфільм "Мавка. Лісова пісня" перекладуть німецькою мовою

Вівторок, 04 червня 2019 07:36 Автор  Марта Патика
Оцініть матеріал!
(1 Голосувати)

Повнометражний мультфільм "Мавка. Лісова пісня" перекладуть німецькою мовою для глядачів у низці європейських країн.

Про це повідомляється на сторінці проекту у Facebook.

"Під час цьогорічного Каннського кіноринку Marché du Film - Festival de Cannes великий німецько-австрійський дистрибутор Koch Films придбав пакет прав на показ повнометражного фільму «Мавка. Лісова пісня»! Стрічку покажуть на території Німеччини і німецькомовних країн Європи: Австрії, Альто Адідже, німецькомовному Люксембурзі, Ліхтенштейні і Швейцарії. Ми дуже радіємо і разом з вами чекаємо на прем'єру нашої неймовірної історії", - зазначили керівники проекту "Мавка. Лісова пісня".

Наразі над випуском повнометражного анімаційного мультфільму "Мавка. Лісова пісня" працює режисерка з Кривого Рогу Олександра Рубан. Сюжет мультфільму заснований на відомому творі Лесі Українки.

Нагадаємо, навесні 2018 року світ побачив одноіменний короткометражний фільм, який отримав схвальні рецензії від експертів. Проектом зацікавилися великі інвестори та компанії, в тому числі й The Walt Disney Company.

Варто додати, що права на фільм вже придбали компанії для прокату в Польщі, Чехії, Словаччині, Естонії, Латвії та Литві, Румунії, Болгарії, Португалії, у країнах Близького Сходу та Північної Африки.

Як зазначається, майбутній фільм буде одночасно цікавий як дітям, так і дорослим. Наразі триває активна робота над повнометражним мультфільмом, вихід якого планується у 2020 році.