Як відпочивають українці міста Торрев'єха в Іспанії. Відео

Понеділок, 03 червня 2019 06:45 Автор  Марта Патика
Оцініть матеріал!
(1 Голосувати)

Торрев'єха (ісп. Torrevieja) — місто та муніципалітет в Іспанії, яке розташоване на узбережжі Коста Бланка в провінції Аліканте. Відстань від столиці провінції близько 50 км.

Петро Грабець опублікував відео на якому веселяться українці іспанського міста Торрев'єха: "Так гостинно приймає своїх гостей тільки єдине місто в Іспанії. Торрев'єха."

 

 

 

Назва міста Торрев'єха (ісп. Torrevieja, Torre Vieja) перекладається як стара фортеця або стара башта, і справді поселення на території міста були вже за римських часів. У місті можна знайти старий римський причал та маяк XIV століття, та ще багато пам'яток римської та середньовічної доби.

Згідно з переписом 2005 року, у Торрев'єсі дуже велика діаспора українців, близько 2,500 чоловік. Українці займають сьоме місце серед населення міста за кількістю, після іспанців, англійців, німців, шведів, росіян та колумбійців.
В кінці листопада 2013 року у містечку з'явилася вулиця України — її з нагоди вшанування 80-х роковин Голодомору відкрив місцевий мер разом з українським консулом. В місті також є українська асоціація.
Сучасна історія міста починається у середині 80-х років XX століття, коли у місто хлинув потік інвестицій і почався туристичний бум. До цьго Торрев'єха — маленьке рибальське селище, потроху стало перетворюватися у велике місто з курортною інфраструктурою.

Сьогодні Торрев'єха — це міжнародний курорт у самому серці знаменитих пляжів на узбережжі Коста Бланки, велике місто з населенням понад 100 000 осіб, та одне з найдинамічніших міст в Іспанії. Цікавою особливістю міста є те, що близько 50% мешканців Торрев'єхи не є іспанцями, це мігранти зі 120 країн світу.