×

Попередження

JUser::_load: неможливо завантажити користувача з id: 2112

В Україні відзначатимуть День Гідності та Свободи Рекомендовані

Вівторок, 10 листопада 2015 07:22 Автор  Опубліковано в Дитяча кімната Прочитано 2882 разів
Оцініть матеріал!
(2 голосів)

Президент України Петро Порошенко підписав указ про відзначення у 2015 році Дня Гідності та Свободи

Президент України Петро Порошенко підписав указ про відзначення у 2015 році Дня Гідності та Свободи. Указ - на сайті Глави держави. 

"З метою гідного відзначення у 2015 році річниць початку доленосних для України подій Помаранчевої революції та Революції Гідності, віддання належної шани громадянському подвигу, вшанування патріотизму і мужності людей, які виступили на захист демократичних цінностей, відстояли національні інтереси і європейський вибір нашої держави, постановляю:

Кабінету Міністрів України невідкладно утворити Організаційний комітет із підготовки та відзначення у 2015 році Дня Гідності та Свободи, визначивши його співголовами Прем’єр-міністра України і главу Адміністрації Президента України та залучивши до його роботи представників центральних і місцевих органів виконавчої влади, територіальних громад, громадських об’єднань", - йдеться в указі. 

Так, з нагоди цього свята 21 листопада у Києві та інших населених пунктах має бути проведено урочистості та меморіальні заходи за участю представників органів виконавчої влади, територіальних громад, народних депутатів, політичного корпусу, громадянського суспільства, насамперед учасників революційних подій в Україні у 2004, 2013-2014 роках, родин Героїв Небесної Сотні, учасників АТО на Донбасі, представників волонтерських рухів, а також духовенства. 

Президент також доручив спільно з КМДА здійснювати заходи щодо гідного вшанування подвигу Героїв Небесної Сотні, зокрема проведення благоустрою та забезпечення підтримання у належному стані місць і об'єктів, пов'язаних з подіями Революції Гідності.