Версія для друку

Отримати візу до Сенегалу дуже просто Рекомендовані

Четвер, 18 липня 2013 06:31 Автор  Марта Патика Опубліковано в Дитяча кімната Прочитано 2631 разів
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Іноземці, у тому числі українці, з 1 липня 2013 року можуть отримати візи для в’їзду до Сенегалу через через Інтернет.

 

Так, громадяни більшості іноземних держав, зокрема України, можуть отримувати візи для в’їзду до Сенегалу через веб-сайт http://www.snedai.sn/en/.

Вартість подання запиту на оформлення візи становить 50 євро (+ комісія банку) і сплачується виключно банківською карткою VISA або MASTER CARD через вищезазначений веб-сайт.

Після розгляду візового запиту протягом 48 годин на електронну адресу заявника надсилається підтвердження готовності оформити візу в аеропорту Дакар, яке слід роздрукувати та пред'явити при реєстрації на авіарейс. Віза оформлюється та вклеюється в паспорт після прибуття до аеропорту Дакар.

Нагадаємо, декілька днів тому Україна та Сенегал підписали три міждержавні договори про співробітництво у правовій сфері. А саме, про правову допомогу в цивільних та кримінальних справах, про передачу засуджених осіб та договір про видачу правопорушників. Підписання відбулося 17 червня 2013 р. під час візиту міністра юстиції України Олександра Лавриновича до Сенегалу, повідомляє прес-служба Мін'юсту.

Договори підлягатимуть ратифікації відповідно до чинного законодавства кожної договірної сторони.

Республіка Сенегал є першою серед країн західної Африки, з якою Україна уклала двосторонні договори про міжнародну-правову допомогу.