Версія для друку

З 1 серпня вступають в дію нові правила перетину українського кордону для туристичних груп Рекомендовані

Четвер, 01 серпня 2013 10:51 Автор  Орест Опубліковано в Дитяча кімната Прочитано 2879 разів
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Державна прикордонна служба України запроваджує нову процедуру перетину кордону для організованих туристичних груп. Відтепер, туристичні фірми зобовязані заздалегідь відправляти на пункт пропуску список туристів та бажаний час перетину кордону.

«Державна прикордонна служба України впроваджує прикордонний контроль організованих туристичних груп в пріоритетному порядку. Оформлення здійснюватиметься в автомобільних пунктах пропуску на окремих смугах руху» — про це повідомив заступник начальника управління прикордонного контролю та реєстрації Олександр Жданенко.

Він сказав, що для цього туристичні оператори (туристичні агенти), інші суб’єкти господарської діяльності та фізичні особи повинні не пізніше ніж за 24 години до прибуття автобуса в пункт пропуску, де планується перетинання кордону, надіслати на електронну скриньку повідомлення. В ньому має міститися інформація про організатора міжнародного перевезення туристів, маршрут, дата та орієнтовний час прибуття в пункт пропуску тощо.

До повідомлення також необхідно прикріпити список пасажирів з певною інформацією. Після надходження повідомлення на адресу пункту пропуску за дві години туроператору буде надано відповідь, в якій зазначатиметься найбільш зручний час для прибуття автобусу в пункт пропуску, смуга руху, де проводитиметься прикордонний контроль організованої групи. По прибуттю в пункт пропуску перевірка документів проводитиметься в автобусі за спрощеною процедурою.