15 тон гуманітарної допомоги від Катерини Бужинської, Дімітара Стойчева та друзів із Болгарії передано Україні

Вівторок, 01 вересня 2015 05:08 Автор 
Оцініть матеріал!
(3 голосів)

Слово від Володимира Пісоцького

Співачка Катерина Бужинська разом із чоловіком Дімітаром Стойчевим та його друзями із Болгарії зібрали кошти на закупівлю гуманітарної допомоги. На передодні Дня Незалежності подружжя відвідало Прикарпаття, де придбали та передали 15 тон продовольства, засобів гігієни, білизни та канцтоварів для Івано-Франківського геріатричного пансіонату, інвалідів, самотніх літніх людей, Івано-Франківського обласного центру соціально-психологічної реабілітації дітей, дитячому будинку «Серденько», 30-ти сім’ям внутрішньо переселених осіб, що проживають у місті Івано-Франківськ, ще 70 продуктових наборів поїдуть у райони, та частину допомоги передано Кулінарній сотні, що готує для бійців АТО, а з відти вона відправиться на Схід.

"Ще в травні ми організували благодійний тур "Українці в Європі" з допомогою якого вдалося зібрати кошти для дітей сиріт, батьки яких загинули в АТО, а опісля пообіцяли собі з чоловіком Дімітаром, що наступну допомогу для українців привеземо з Болгарії, тому сьогодні ми на Прикарпатті і протягом цих вихідних відвідаємо сім'ї учасників АТО, вимушених переселенців, дитячий сиротинець, будинок пристарілих, передано їм допомогу, а також частину продуктів харчування відправимо в зону АТО. Ми дякуємо почесному консулу Угорщини в Івано-Франківську Василь Вишиванюк за гостинність та співпрацю у координації роботи по наданню допомоги. Окреме велике спасибі хлопцям з ГО " Промінь ІФ" та мужнім чоловікам податкової міліції за допомогу в транспортуванні та підтримці при розгрузці!! Усім велике спасибі."- поділилась враженнями Заслужена артистка України Катерина Бужинська.

Раніше співачка записала патріотичну пісню на підтримку українських захисників «Ти солдат України»; відвідала з концертом військовий шпиталь у м. Ірпінь; проїхалася з гастролями Європою та зібрала кошти для дітей сиріт, батьки яких загинули при виконанні службових військових обов’язків у зоні АТО; одразу після трагічних подій на ЄвроМайдані чоловік Катерини посприяв відпочинку дітей-сиріт Героїв Небесної Сотні у Болгарії.

“Ми вас не залишимо і я вірю, що Україна переможе. Божого благословення та терпіння.”, – бажала переселенцям співачка.

24 серпня у Києві на свято Незалежності подружжя завітає до будинку вимушених переселенців «Джерело» аби надати додаткову гуманітарну допомогу.