"МАТИ" Ірини Цуканової

Четвер, 03 березня 2016 08:12 Автор 
Оцініть матеріал!
(1 Голосувати)

Слово від  Володимира ПІсоцького

Кліп української співачки «підірвав» інтернет Понад мільйон переглядів на YouTube та велика кількість постів та перепостів у соціальних мережах. Відео української співачки RULADA йде на рекорд. Як зізнається сама виконавиця, слова та музика до цієї пісні були написані ще десять років тому.

І лише зараз тема, яка піднімається у пісні, стала актуальною через події в Україні. «Пісня написана на підтримку всім матерям. Спасибі вам, наші рідні, ваша любов безмежна! Дуже хотілося створити щось незвичайне. Не просто музику, не просто пісню, а те, що вплинуло б на нашу свідомість, змінило б наше ставлення до життя. Будемо сподіватися, що нам це вдалося», - ділиться співачка.

Кліп знімався в незвичайному місці Музеї народної архітектури та побуту України. Мальовничі краєвиди Пирогова, українські красуні у вишиванках та неймовірний вокальний талант Ірини Цуканової не змогли залишитися без уваги серед глядачів. Більшість користувачів за переглядами кліпу – це закордон.

На адресу менеджменту співачки вже почали надходити запрошення та пропозиції по організації концертів з різних країн від української діаспори.

Над зйомками кліпу працювала дуже велика кількість людей: музика - Ірина Цуканова, слова - Артур Цуканов, аранжування, зведення, мастеринг - Олег Желтиков, запис вокалу - Роман Ільенок, оператор постановник - Аліна Чернова, режисер - Андрій Мухін, асистент режисера - Настя Мартиненко, гримери - Лилианна Попова, Ірина Коваленко, актори - Андрій Кропольніцький, Роман Ілєнок, Тарас Тарасенко, Юля Тарасенко, Ганна Семещенко, Оксана Залізняк, Оксана Пономаренко, Любов Карпенко, Світлана Скрипак, Світлана Андріанова, Дар'я Єресько, Ольга Смаглова, Анна Корченова, Юлія Пацула, Ірина Романова, Лідія Ющишина, Людмила Баєнко, Юлія Усатюк. В якості хору знімалися викладачі школи вокалу IMPROVINATION.

Співачка та колектив проекту висловлює подяку Дмитру Коваленко і його сім'ї, Владиславу Вольфіну, Антону Попову, Дирекції Музею народної архітектури та побуту України (Пирогів) за надання місця зйомки. Кліп знімала кіностудія ArtAwaken.

Переглянути кліп є можливість за лінком: https://www.youtube.com/watch?v=jt5rOJQ1bUs