Українське Товариство у Франкфурті-на-Майні запрошує на презентацію дитячих двомовних книг Мирослави Макаревич

Середа, 26 лютого 2020 12:07 Автор  Стожари
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Українське Товариство у Франкфурті-на-Майні (Ukrainischer Verein Frankfurt am Main e.V.) запрошує на презентацію дитячих двомовних книг «Казка про вишню» та «Казка Про Липу на ім'я Серце» (українською та німецькою) відомої дитячої письменниці Мирослави Макаревич

Як повідомляють організатори, на презентації дорослих та дітей чекає цікава та інтерактивна зустріч з авторкою книг - Мирославою Макаревич. А також можливість оглянути виставку живих iлюстрацiй до книг художницi Олени Рязанцевої та поспілкуватися з нею.

Презентація відбудеться у неділю 22 березня 2020 року за адресою:  SAALBAU Griesheim, Clubraum 4,  Schwarzerlenweg 57, 65933 Frankfurt am Main

Вікова група «8+» 14:30 – 16:00

Вікова група «3+» 16:30 – 18:00

Дитяча письменниця та журналіст Мирослава Макаревич відома своїми ліричними казками, які вона оповідає кількома мовами, пише магічні книжки для маленьких мрійників:

Казка про Вишню, або Вишневі мандри / Das Märchen von der Kirsche oder Kirschreisen - казкове ілюстроване оповідання українською та німецькою мовами.

Казка про Липу на ім'я Серце / Das Märchen von der Herzlinde - це розумна і світла історія, котра несе юним читачам дивовижну енергетику і розповідає про те, як треба жити на планеті Земля, щоб не знищити її.

"Ці книжки допоможуть дитині зробити вірний вибір: бути справжнім другом Матінки Природи, а не її руйнівником. Бо батьківський обов’язок розповісти своїм дітям про наших сусідів по планеті, навчити їх поважати та охороняти. Й повертаючись до паперових книжок, важливо наголосити, що кожна з них колись була живим деревом, а тепер зберігає та передає нам важливі знання, приносить радість нам. Й тому так важливо використовувати перероблений папір й щовесни садити нові дерева!", - Мирослава Макаревич.