Українська діаспора Молдови підтримує українське законодавство щодо поширення й захисту української мови

Середа, 06 грудня 2017 08:22 Автор  Марта Патика
Оцініть матеріал!
(0 голосів)
Представлення традиційного українського народного одягу на фестивалі IaMania у Молдові. Село Голлеркані, що за 52 кілометри на північний схід від Кишинева, 9 липня 2016 року (ілюстраційне фото) Представлення традиційного українського народного одягу на фестивалі IaMania у Молдові. Село Голлеркані, що за 52 кілометри на північний схід від Кишинева, 9 липня 2016 року (ілюстраційне фото)

Громадські організації українців в Молдові висловлюють підтримку діяльності української влади і Світового Конгресу Українців щодо поширення й захисту української мови.

Про це повідомляють у Посольстві України в Молдові.

«Громадські організації українців в Молдові, в тому числі з Придністровського регіону (Товариство української культури Республіки Молдова, Асоціація українців Молдови «Impreuna» та інші) звернулися до президента Світового Конгресу Українців Є. Чолія і президента Європейського конгресу українців Я. Хортяні із зверненнями на підтримку діяльності української влади і Світового Конгресу Українців, в частині поширення й захисту української мови», – повідомили в дипломатичному відомстві.

Повідомляється також, що у зверненнях висловлена критика щодо позиції деяких іноземних урядів щодо Закону України «Про освіту» та заяв окремих представників української громади за кордоном, які намагаються тиснути на Світовий Конгрес Українців та українську владу з «мовного питання».