4-річна українка з Норвегії стала призеркою Всеукраїнського конкурсу з творчості Лесі Українки

Вівторок, 19 березня 2019 08:45 Автор  Марта Патика
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Маленька учениця Української школи "Еллісів" в Осло Каріна Івченко отримала Гран-прі V Всеукраїнського (ХV Всекримського) фестивалю-конкурсу учнівської та студентської творчості імені Марії Фішер-Слиж "Змагаймось за нове життя!", присвяченого Лесі Українці.

4-річна дівчинка продекламувала вірш «Вишенькі», повідомляється на сторінці школи у Facebook.

Як зазначається на сторінці конкурсу у Facebook, усіх переможців, хто посів перші місця, запрошують на урочиту церемонію нагородження, яка відбудеться 6 квітня 2019 року в місті Чернівці за адресою: Чернівецька обласна філармонія ( пл. Філармонії 10). Початок реєстрації з 10:00. Переможцям, що посіли 2,3 місця та нагороджені Подякою, відзнаки будуть надіслані поштою.

"Дорогі друзіі, вітаємо переможців V Всеукраїнського (ХV Всекримського) фестивалю-конкурсу учнівської та студентської творчості імені Марії Фішер-Слиж "Змагаймось за нове життя!", присвяченого Лесі Українці! Усім нашим конкурсантам зичимо творчого натхнення й наснаги на шляху свого інтелектуального зростання разом з творчістю Лесі Українки, а учителям, викладачам, батькам, які долучалися до підготовки молоді, терпіння й глибокої віри в перспективу наших ідей! Шановні переможці! Запрошуємо Вас (тих, хто посіли 1 місця!) на урочиту церемонію нагородження, яка відбудеться 6 квітня 2019 року в місті Чернівці (Чернівецька обласна філармонія ( пл. Філармонії 10), початок реєстрації з 10.00 год.). Результати Конкурсу дивіться на сайті в розділі Архів Підсумки 2019", - йдеться у повідомленні.