Освітян діаспори запрошують до Гааги на міжнародну конференцію

Четвер, 14 листопада 2019 10:21 Автор  Марта Патика
Оцініть матеріал!
(1 Голосувати)

28-29 листопада у Гаазі, Нідерланди, відбудеться міжнародна конференція “Українська закордонна школа - крок у майбутнє”.

Про це повідомляється на сторінці заходу.

Як повідомляється, метою заходу є:
✔️обмін досвідом учителів українських закордонних шкіл;
✔️обговорення стратегії розвитку шкіл у діаспорі;
✔️створення робочих груп з питань розробки єдиної освітньої Програми для закордонних українських шкіл;
✔️створення робочих груп з розробки єдиних вимог щодо критеріїв оцінювання рівня знань, умінь, навичок для складання випускного підсумкового іспиту.

Планується, що захід збере освітян з 15 країн: Данії, Норвегії, Італії, Франції, Литви, Німеччини, Австралії, Канади тощо.

"У ході конференції плануємо заслухати доповідь Голови Фундації «Українці в Нідерландах», провести презентацію роботи недільних шкіл Нідерландів, Данії, Норвегії, Італії, Німеччини та ін., провести майстер-класи, вокршопи та круглий стіл з метою обміну досвідом, обговорення стратегії розвитку недільних шкіл, проблем та способу їх вирішення, піднімемо питання про розвиток мультикультурної ідентичності учнів у закордонних українських школах, почуємо про досвід співпраці українських шкіл Нідерландів з міжнародною школою у Нідерландах та нідерландською школою, в якій навчаються діти-білінгви", - йдеться у повідомленні.

Організатором конференції є фундація “Українці в Нідерландах” за сприяння посольства України в Королівстві Нідерландів.