Чорноморська асоціація українців у м. Самсун запрошує приєднатися до дитячої української суботньої школи
Учасники української команди вибороли три бронзові медалі на Міжнародній молодіжній науковій олімпіаді (IJSO, International Junior Science Olympiad).
В українській школі імені Юрія Липи у Торонто, на тематичному уроці учні вивчали "борщознавство". Дітей навчали не лише теорії, а й запропонували самим спробувати зварити борщ.
Новий навчальний рік розпочався в українській суботній школі в Стамбулі, яка працює в європейській частині міста.
22 липня – 1 серпня 2019 року в смт. Брюховичі Львівської області, на території Василіянського інституту філософсько-богословських студій імені Митрополита Велямина Рутського УГКЦ, відбувся Перший Форум учнів суботніх/недільних шкіл, що функціонують при громадських організаціях закордонних українців, організований МЗС України. Співорганізаторами…
1 червня 2019 у Торонто було чудове свято - Матуральний бенкет - урочисте вшанування випускників курсів українознавства.
Українська суботня школа при культурно-освітньому центрі "Берегиня", яка створена з ініціативи отця Святослава Шевчука, цьогоріч відзначає 20 років успішної праці.
Українські школярі вибороли дві золоті медалі на міжнародній олімпіаді з екології, що проходила у м. Найробі (Кенія).
З нагоди Дня української мови та писемності українські школи в Данії отримали підручники з України.
Вже від вересня українські школярі пішли до Нової української школи. Уроки проходитимуть також по-новому. Наприклад, парти зсунуть, щоб учні могли працювати в групах. А дисципліни почнуть інтегрувати, щоб діти освоювали не конкретні предмети, а цікаві та актуальні для них теми.…
Міністерство освіти і науки України пропонує для громадського обговорення проект нової редакції Українського правопису.
Маквілер селище в регіоні Франції Альзасі, знаний своєю давньою історією, адже тут колись знаходився український вакаційний центр, який заснував о. Павло Когут. Українці з усіх околиць тут не тільки вивчали української мови та культуру, але разом працювали і розбудовували це…
Ірина Ключковська: відверто про Світовий форум українознавчих суботніх і недільних шкіл, МІОК та українську мову як іноземну:
У місті Виноградів на Закарпатті випускники на останньому дзвонику танцювали вальс під дощем.
Українська команда, яку представляли 13 учнів шкіл та професійно-технічних навчальних закладів, здобула 2 золоті, 2 срібні та 7 бронзових медалей на Міжнародному конкурсі комп’ютерних проектів “INFOMATRIX – 2018”. У змаганнях свої вміння показували близько 600 учасників з 43 країн світу.…
Днями українська школа в Осло "Еллісів" відсвяткувала свято Колодія. Невгамовні освітяни та школярі встигли і плідно попрацювати і весело відсвяткувати.