Дослідження вчених доводять – люди з суперможливостями існують

Вівторок, 12 квітня 2016 07:38 Автор  Марта Патика
Оцініть матеріал!
(2 голосів)

Дослідники з Медичного центру Маунт-Синай заявили, що люди з незвичайними здібностями існують насправді.

Напевно багато чули, що людина в щоденній діяльності використовує лише невеликий відсоток можливостей свого мозку-в той час як величезний потенціал інтелектуальних і творчих здібностей просто залишається незатребуваним...

Вчені провели дослідження та вивчили генетичні дані близько 590 тисяч людей, щоб знайти тих, хто демонструє здоровий фенотип при наявності мутантних генів, пов'язаних з одним з 584 важких генетичних розладів. Так було перевірено 874 гена, мутації в яких виявляються в 100% випадків. Також генетики перевірили, чи дійсно досліджувані люди не показують жодних симптомів хвороби. Дослідження опубліковане в журналі Nature Biotechnology.

Як повідомляє Lenta, причини стійкості до мутації поки залишаються невідомими.

Аналіз виявив 13 осіб, які опинилися повністю стійкими до однієї з восьми генетичних мутацій, незважаючи на те, що раніше це вважалося неможливим. Одна з цих мутацій викликає муковісцидоз – тяжке і невиліковне захворювання, що приводить до порушень функцій органів дихання.

Вчені підкреслюють, що генетичні тестування зазвичай обмежуються пацієнтами, які демонструють симптоми хвороби, а також членами їх сім'ї. Подібний підхід може сприяти тому, що з малою кількістю людей мовчазні мутації залишаються непоміченими.

Генетикам поки не вдалося отримати згоду від осіб на продовження досліджень, тому механізми, відповідальні за стійкість, поки залишаються невідомими. Проте таку особливість тіла можна вважати справжньою суперздатностями, так як мирно співіснувати з мутацією раніше не міг ніхто.

Прокоментувати:

Переконайтесь що ви заповнили усі поля, відмічені зірочкою (*). HTML код не допускається