Діти зі Сходу мріють про життя в Україні

Вівторок, 09 червня 2015 09:27 Автор  Стожари
Оцініть матеріал!
(1 Голосувати)

Залишився місяць до завершення прийому робіт на Конкурс дитячих малюнків «Омріяна Україна очима дітей». Але вже сьогодні організатори отримали понад 200 чудових, яскравих малюнків з усіх куточків України. 

Дитячі мрії – надзвичайно світлі, щирі і прості. Діти мріють про мирне небо над головою, про квітучі міста і селища, про мир і злагоду серед людей. Є мрії про космічне майбутнє України, про технологічні прориви, інноваційну першість нашої батьківщини. 

Попри поширені стереотипи, надзвичайну активність проявляють діти з Донецької та Луганської областей. Їхні малюнки надзвичайно патріотичні, сповнені українських символів та образів мирного життя. В супровідних листах батьки часто зазначають, що діти мріють забути звуки війни.

Цього року організатори Конкурсу приймають малюнки від дітей молодшого, середнього та старшого шкільного віку. 

7 липня прийом малюнків буде завершено, і за роботу візьметься авторитетне журі у складі міжнародної групи художників на чолі з всесвітньо відомим палестинським художником, який живе в Україні, Джамалем Бадваном. 

Буде відібрано 100 найкращих робіт, які будуть показані в рамках виставки «Омріяна Україна очима дітей» до Дня незалежності України. 

30 найкращих робіт будуть об’єднані в збірний образ майбутнього – в панно «Омріяна Україна». Це панно стане продуктом колективної творчості дітей, виразом спільної мрії, дороговказом в майбутнє. До Дня незалежності України, в Києві на Хрещатику це панно намалюють діти – автори найкращих конкурсних робіт. Очікується, що панно стане найбільшою картиною, намальованою дітьми, і увійде до Книги рекордів України! 

Організатори переконані, що діти своїми мріями, своєю енергією та прагненням здатні змінити навколишній світ і підтримати віру в прекрасне майбутнє для України. Тому проведення Конкурсу-фестивалю «Омріяна Україна очима дітей» вже другий рік поспіль – в часи випробувань для України – створює потужний позитивний імпульс в суспільстві. 

Ще є час долучити дітей до мріяння! Малюнки приймаються до 7 липня.

Детальні умови Конкурсу-фестивалю – на сайті www.mriyafest.org

Малюнки необхідно надсилати на адресу: Благодійний фонд "Омріяна Країна", бул. Дружби Народів, 9, м. Київ, 01042. Всі малюнки мають бути підписані на звороті із зазначенням: імені та прізвища автора; віку; домашньої адреси та контактного телефону автора чи батьків.

Конкурс-фестиваль «Омріяна Україна очима дітей» був започаткований у 2014 році Благодійним фондом "Омріяна Країна" за підтримки Міністерства культури України. У період з 1 червня по 17 липня організатори отримали понад 200 малюнків з різних куточків України. Всі дитячі мрії були презентовані виставкою до Дня незалежності України в 2014 році на фасаді "Українського дому". А на початку 2015 року експозиція знову була відкрита у фойє станції метро «Золоті ворота». Десятки тисяч пасажирів столичного метрополітену мали змогу зарядитися позитивом дитячих мрій з 19 січня по 28 лютого 2015 року.

Олексій Толкачов

Прокоментувати:

Переконайтесь що ви заповнили усі поля, відмічені зірочкою (*). HTML код не допускається