Останній редут, або Ні, блокаді. Дайош війну по всій Україні.

Вівторок, 14 березня 2017 17:58 Автор  Опубліковано в Цей день в історії Прочитано 1450 разів
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

ПО ппро торгівлю.jpg

По Україні пройшов дощ, очистив землю після зими. Після дощу добре ростуть гриби, а в Україні почали проростати акції протесту проти блокади.

Такі маленькі, пробні, але велико розкручені пресою.

І запитує Денис Казанський: Почему есть митинги против блокады ОРДЛО, но нет митингов против грабежа янтаря на Волыниhttps://site.ua/den.kazansky/6533-pochemu-est-mitingi-protiv-blokady-ordlo-no-net-mitingov-protiv-grabeja-yantarya-na-volyni/

А й так?

Чому ви, такі ревні патріоти України виходите протестувати проти блокади, та мовчки зїли офшорні рахунки, більші за валютні резерви?

Замовчали люстраційні розкопки, з музейними експонатами, золотими розсипами та валютою в столітрових банках.

Погодились на повну вирубку лісів легенів Землі?

Мовчки, МОВЧКИ прийняли непідсильні тарифи, більші за пенсію.

Прожували й проковтнули відкриті й в очі вам тикнуті поставки зброї, літальних апаратів, руди, деревини сепарам.

Тупо й покірно погодились платити комунальні платежі за себе й за тих, хто вже не Україна а динири чи линири, або як їх чітко й влучно оприділив полковник ЗСУ А. Кравчук - ЛГБТ.

Ви, протестуючі, тупо й свідомо все, що сиплеться вам на голову приймаєте. Приймаєте й гнете ту голову нижче й нижче. І вже стоїте по пояс в багні, й довбня ваша зігнута покірно доторкується чолом до того багна, та ви й в зігнутому стані викрикуєте: Ні, блокаді.

А щоб на секунду задуматись, і усвідомити, яке логічне продовження вашому заклику: Ні, блокадідайош війну по всій Україні.

Колись, в давні совітські часи був такий анекдот, а може й правда.

Щось там не догодили Китаю і пригрозили китайці світові, якщо не буде по їхньому, то вийдуть вони всі разом   і по команді всі разом скакатимуть. І зірвуть землю з своєї осі, і буде вам, землянам гаплик.

Чуєте, всім гаплик, а китайці залишаться...

Нам, українцям, УЖЕ провели експеримент на зомбування скаканням.

Хто не скаче, той москаль.

І скакали. І окрисювались на тих, хто не скакав.

Що хотіли тим скаканням Майданним показати? Ще ж не було війни, ще ж й гадки не було про окупацію України та відчикриження Криму кількома зеленими чоловічками, а українці вже хором й дружньо скандували, скачучи по команді диригента зі сцени: Хто не скаче, той москаль.

Дивина та й годі, вийшли проти Януковича, вийшла за Європейську Україну, а хором згадують та зачіпають москалів.

Та коли москаль прийшов на нашу землю, коли українцям впарили, що ми не могли захищати Крим, бо не мали чим, і українці те схавали, а разом з тим і таке просте, як захищати не мали чим, а от дати команду, щоб все, що може літати знялось з Кримських аеродромів і перелетіло до нас, ЩО??? Теж не було кому?

А кораблі зняти й вивести на велику воду, теж не було кому???

А все те ви, скакуни, а зараз активно протестуючі прийняли не думаючи- Крим здали, бо не мали чим і кому захищати.

А бабів з іконами та кілька автобусів з російськими тітушками теж не було кому загнати за Можай? Чи хоч за межі України?

І чому не скакали в знак протесту, чому не скандували?

А команди не було. Вірніше, зомбокоманди. А без зомбокоманди українці люди як люди, з розумом та тверезою аналітикою.

Чому ви, протестуючі проти життів ваших дітей, не протестували, коли 40 міліонів народу здавали на милість дворовим шнягам?

І якщо скажете, що тоді теж не було чим і кому захищатись, то запитайте себе самі тут же, а чому ж тоді, ота команда шняжних руськомірних тітушок та й не пройшла переможною ходою по всій Україні, як то й було задумано?

Геній головнокомандуючого їх спинив, так нам щодня віщає українські ЗМІ?

Ага, другий Сталін.

Сталін виграв війну, Путін підтвердив, що війну виграв руській народ, читайте, руський мір.

А в Україні вернув армію і зберіг Україну Порошенко. І зробив би те в любому випадку. І волонтери, признане світом диво, тому не були підмогою, і без них би все вийшло.

От тільки замовчує, чому волонтери на третьому році війни продовжують микатись світами та вишукувати всяку літальну та возильну, лікувальну та протезувальну допомогу Воїнам ЗСУ? …

Всі пазлики зліпилися самі по собі.

От тільки де ж вам, зігнутостоячим та й побачити, що ті пазли склеєні кровію патріотів України, волонтерів, українською діаспорою та тисяч пенсіонерів, що віддавали свої «чорноденні» копійки, бо вже той чорний день прийшов.

І хто його знає, чи не на краще б зараз вийшло, якби тоді, коли патріоти в сланцях кинулись рятувати Україну, а влада Україна б не вмішалась, а стала в сторону, а вірніше, не ЗАВАЖАЛА, а стала в сторону, чи не закінчилась би вже війна?

І саме блокада навела мене на таку крамольну думку. Саме блокада розчистила нашарування брехні й зради, цинізму й міліардних офшорів.

Ви, протестуючі проти блокади переживаєте за безробіття. А що, вам краще ходити на роботу, щось заробляти і те все віддавати комусь на офшори???

Вам краще самим бути спонсорами безкінечної війни?

Вам краще самим стати вбивцями ваших дітей?

Вам краще щоб згинули Ви, ваші нащадки, але щоб безкінечний потік багатоміліонних доларових річок на чиїсь рахунки не прикорочувався?

Скачіть! Антиблокадники, скачіть, скачіть як хотіли китайці, як скакали по команді на Майдані, але вже з новою кричалкою: Хто не скаче, той проти війни.

Скачіть, може земля таки не витримає, розступиться і поглине вас.

Бо інакше ви поглините всю Україну.

Бо як вдовбати в ваші тупі башки, що блокада, це останній редут.

За ним закінчиться демократія, воля, свобода, ваше майбутнє, сама Україна.

За тим редутом новітнє іго, випестоване й зрощене, з руки прикормлене й гарапником залякане, вигодоване рускім міром, і те новітнє іго, йде навалою на Україну і світ, несе ідею «руского міра», але вже перехоплене на території країни, яка те іго спинила й собою закрила йде з самого серця, з самого центу Європи, з України.

А ви, продані за гречку, по любому самі гречка, нічого не значущі й нічого не вирішуючі, гречані статисти в руках керованого з Росії «руського міра» в Україні, можете ой як багато. Можете безкінечно багато просто продовжити вашу покірну поведінку в минулому, але з іншим, героїчним підходом, й збунтуватись й кинути в очі тим гуртувальникам мітингів гречку й скинути з себе гречану личину, й залишись дома. І приєднатись до спротиву патріотів та самим стати величною історією України.

Це було написано в ніч на 13 березня.

А вдень, 13 березня, «руський мір» = орда, був підхоплений опричниками Путіна і вже без псячої голови біля стремена, бо самі стали псами, накинувся на Україну.

Українська панівна верхівка розпочала громадянську війну проти народу України.

Агресор, що рве нашу землю для них менше страшний, ніж Люди, які протестують проти того, щоб їх вбивали.

Що ж, Росія права. Росіянський сценарій прийнятий Українською владою за основу.
Три роки Росія торочила, що в Україні громадянська війна.
Три роки влада вигукувала та провокувала ту громадянську війну.
Осанна.
Росія перед світом права.
Україна перед Росією завдання виконала громадянська війна в Україні розпочата.

ВЧУЙТЕСЬ, Люди. Ті, кого ми своїми голосами вибрали вирішувати нашу долю й життя нашої Держави, вирішили, що наше життя, що існування України, проти їх бізнесу ніколи й рядом не стояло.

Влада розгромила 16 редут.

На 46 патріотів кинули озброєних садюг з БТРами.

Люто били, а тих, хто насмілився вернутися з війни живими били ще нещадніше, й голови проломлювали.

16 редут став символ спротиву.

Це Майдан, з якого розпочалось очищення України від ворога зовнішнього і внутрішнього.

Розвертайтесь, Українці, в сторону України.

Розвертайтесь, бо змете вас свіжий, з запахом пороху та мастила, з запахом гарячого чоловічого духу щедрий весняний вітер, що повіяв з 16 редуту.