Сьогодні в Україні відзначається День працівників архівних установ Рекомендовані

Вівторок, 24 грудня 2019 08:50 Автор  Михайло Українець Опубліковано в Цей день в історії Прочитано 591 разів
Оцініть матеріал!
(1 Голосувати)

24 грудня, своє професійне свято відзначають працівники архівних установ України. Їхня сумлінна та кропітка праця у скарбницях нації, є надзвичайно важливою у збереженні історичної спадщини для майбутніх поколінь українців.

На плечах українських архівістів лежить турбота про безцінну спадщину українського народу, яка ґрунтується на документах, фактах і реальних подіях. На сьогодні, Архівна спадщина України являє собою сукупність сотень тисяч фондів, що зберігаються в системі архівів по всій території України.

День працівників архівних установ, як свято було встановлене 30 жовтня в 1998 р. відповідно до Указу Президента України № 1200/98.

В Указі сказано: «Враховуючи значний внесок архівних установ України у розвиток вітчизняної науки та культури, інші сфери життя суспільства, необхідність подальшого вдосконалення архівної справи та на підтримку ініціативи працівників архівних установ, постановляю: встановити в Україні професійне свято День працівників архівних установ, який відзначати щорічно 24 грудня».

Редакція порталу української діаспори "Стожари" приєднується до привітань працівників архівних установ України.

337409 11

Дякуємо за те, що ви дбаєте про збереження історичних та культурних надбань українського народу. Бажаємо добрих умов праці та, щоб ваша робота завжди приносила радість. Бажаємо творчої енергії, вдалих пошуків, цікавих знахідок, нових успіхів у досягненні вашої високої професійної мети. Сердечно бажаємо вам та вашим родинам міцного здоров’я, благополуччя та мирного неба!

Окремо хочемо висловити слова подяки та привітати зі святом наших друзів з Центрального державного архіву зарубіжної україніки (ЦДАЗУ), Центрального державного електронного архіву України (ЦДЕА України), Центрального державного архіву громадських об'єднань України (ЦДАГО України), Державного архіву Львівської області, Центрального державного історичного архіву України (ЦДІАК України), Центрального державного архіву-музею літератури і мистецтва України (ЦДАМЛМ України), Галузевого державного архіву Міністерства оборони України (ГДА МОУ), Украї́нського інститу́ту націона́льної па́м'яті (УІНП). З Вами приємно співпрацювати.

Велике спасибі вам, за плідну співпрацю, за чудову та результативну роботу, за спільний інтерес та взаємодопомогу.

З повагою та надією на подальшу співпрацю!

Колектив порталу української діаспори "Стожари"

 

Останнє редагування Вівторок, 24 грудня 2019 10:27