Аніме і вишиванка: як українські військові, патріоти та жінки у вишиванках підкорюють Японію (ФОТО)

П'ятниця, 01 лютого 2019 09:34 Автор  Олег Максименко
Оцініть матеріал!
(3 голосів)

Японська художниця Нацуме створює художні композиції в стилі аніме, головними героями яких стають українці.

Японська художниця Нацуме

Автор картин - молода японська художниця Нацуме. Вона стежить за подіями війни на сході України в інтернеті і в картинах висловлює своє захоплення українськими бійціями та волонтерами.

Персонаж мікроблогу Twitter mmArt розміщує зображеня українських військових у формі, зустрічі та прощання бійців із близькими, фрагменти бойових дій, сцени втрат та просто українців у національному вбранні.

Герої його незвичайних малюнків – молоді люди. На Twitter сторінці автора також міститься багато інформації про Україну та події, які відбуваються в ній.

"Щоб створити малюнок, я користуюся спеціальною комп’ютерною програмою. Досі з українськими армійцями я не спілкувалася. Проте намагалася зобразити їх добрими . Адже на багатьох світлинах, які знаходила в мережі, бійці пригортають до себе тварин. Я їх також люблю. У мене вдома навіть кролик є", - відзначає художниця з Японії Нацуме.

У жовтні 2017 року Нацуме приїздила на Донбас, щоб особисто познайомитись із героями своїх робіт. Того ж року, 15 унікальних картин художниця з Японії пезентувала на виставці у Києві.

0003000721

Як розповіла Нацуме, про військові дії на Сході України вона дізналася у 2014-му. Відтоді в інтернеті почала шукати фотографії українських захисників.

113389.gif1

Жінки, які воюють, найбільше вразили тендітну мисткиню. Каже, захоплена їхніми сміливістю та патріотизмом.

26993743 10160028024585077 1983106039471753299 n1

В українських вишиванках та шароварах - такими художниця побачила українців, без зброї в руках. Цей малюнок вона створила до Дня Незалежності України.

За інформацією, розміщеною на ресурсі онлайн-ігор на військову тематику, наразі в Японії в певних колах поширилася мода на артефакти війни України з Росією. Експерти також відзначають, що серед японської молоді розвивається цілий культ Збройних сил України. Серед них користуються популярністю все, що стосується української армії: одяг, взуття, шеврони, прапори та макети зброї. Один із проявів цього культу – відтворення зображень у популярному в країні стилі аніме.

Фото twitter.com/msc_nm
Фото twitter.com/msc_nm
Фото twitter.com/msc_nm
Фото twitter.com/msc_nm
Фото twitter.com/msc_nm
Фото twitter.com/msc_nm
Фото twitter.com/msc_nm
Фото twitter.com/msc_nm
Фото twitter.com/msc_nm
Фото twitter.com/msc_nm
Фото twitter.com/msc_nm
Фото twitter.com/msc_nm