Мало чого насправді відомо про цю загадкову постать... Кирило Костюковський – неймовірно талановитий композитор-піаніст та стріт-артист

Понеділок, 20 листопада 2017 12:05 Автор  Марта Патика
Оцініть матеріал!
(4 голосів)
Kyrylo Kostyukovsky is an incredibly talented composer-pianist and street artist. Kyrylo Kostyukovsky is an incredibly talented composer-pianist and street artist.

Мало чого насправді відомо про цю загадкову постать. Але коли під віртуозне керування його пальців потрапляють біло чорні клавіші, то відразу зрозуміло, хто грає.

Про це йдеться на сторінці Культурної дипломатії України від МЗС.

Кирило Костюковський – неймовірно талановитий композитор-піаніст та стріт-артист. Власні йому авторський стиль та особливість композиційної структури впевнено ставлять його на одну сходинку разом з такими відомими сучасними клавішниками як Людовіко Ейнауді, Філіп Ґласс та Любомир Мельник.

Високого шанування творчість Костюковського знайшла і серед дипломатичного кола. Його виступи вже стали музичним акомпанементом на численних прийняттях в посольствах.

Не тільки послухати, а і відчути Кирила Костюковського існує можливість між стінами Михайлівського Собору та будівлею Міністерства закордонних справ України, поряд з фунікулером, де він часто радує публіку, наповнюючи простір своєю чарівною музикою.

Ознайомитись з творчістю піаніста можна на його власному каналі в Youtube: