Представник української діаспори отримав Орден Австралії

Понеділок, 28 січня 2019 07:23 Автор  Марта Патика
Оцініть матеріал!
(1 Голосувати)

Представник Української громади Південної Австралії (Association of Ukrainians in South Australia, AUSA) Стефан Мішайло отримав Орден Австралії.

Українець Стефан Мішайло, який зараз проживає у Південній Австралії, отримав Орден Австралії.

Про це повідомило Посольство України у державі на своїй сторінці у Facebook.

Predstavnyk ukrayinskoyi diaspory otrymav Orden Avstraliyi 21“Посольство Украіни в Австралії щиро вітає пана Стефана Мішайла (Stephen Misiajlo) з отриманням Ордена Австралії (Order of Australia) за працю на благо української спільноти в штаті Південна Австралія та в Австралії в цілому”, – зазначається у повідомленні.

Укpаїнська Гpомада Південної Австpалії також «щиро вітає пана Стефана Місяйла з отриманням Ордена Австралії (Order of Australia) за працю на благо української спільноти в Південній Австралії».

«Музичний директор і кантор, хор Української католицької церкви м.Вейвіль, з 2008 року - Українська Католицька Церква Ukrainian Catholic Church Our Lady of Protection, Wayville, SA. Австралія; Засновник і художній керівник Ансамблю пісні і танцю «Каштан», 1988-2009; Член Української громади Південної Австралії – на сьогодні», - йдеться у повідомленні.

Як зазначає Вікіпедія, Орден Австралії – це Національній орден, який надається за великі заслуги та досягнення перед Австралією або людством.