×

Попередження

JUser::_load: неможливо завантажити користувача з ID: 62
Понеділок, 17 лютого 2014 08:39

Золото чи срібло? Рекомендовані

Автор
Оцініть матеріал!
(7 голосів)

Мабуть, пам’ятають усі, коли при Радянському Союзі було дуже модно носити золоті прикраси і вставляти золоті зуби... Зараз нове покоління позбулося цих звичок і багато з нас золоті зуби поміняли на фарфорові. Та ще й сьогодні багато людей люблять носити золоті і срібні прикраси,та чи всі знають, який вплив цих дорогоцінних прикрас на психіку і здоров’я людини?

 Вчені прийшли до висновку,що золоті прикраси не підходять всім людям. Дуже емоційних, нервових і хворих людей золото втягує у важку депресію. Як виявилось, торкаючись шкіри таких людей, дорогоцінний метал викликає реакцію збудження, підвищує артеріальний тиск, сповільнює обмін речовин, викликає невмотивовану тривогу і страх.
 І як відомо, страх притягує те,чого боїшся-і появляються злодюшки, які приводять до втрати золота, та погіршення здоров’я. Тому треба бути дуже уважними, купляючи золото-життя поступово може набрати темних кольорів.
 Позитивно золото впливає на людей меланхоліків, флегматиків, сангвініків, повільних людей, підвищуючи їх активність і цілеспрамованість, допомагають не відчувати втоми під час робочого дня. Проте завжди треба знімати золоті речі перед сном, в противному разі вам грозить безсонниця. Дітям до 18 років також не бажано дружити з золотом. Незміцніла нервова система буде порушена і погано впливає на поведінку дитини чи підлітка.
 Золоті зуби мають антибактеріальну дію в роті, тому вони позитивно впливають на порожнину рота, дизенфікують горло і кишечник. Люди з золотими зубами більш здоровіші. Проте потрібний щоденний догляд за такими зубами і кожні 5-8 років їх міняти, бо під впливом різноманітної їжі вони окислюються і зїдаються.
 Благотворно впливає на нервову систему срібло, понижуючи артеріальний тиск і втому, має заспокійливу дію на поведінку людини. Тому то в багатих домах можна побачити багато посуди зі срібла.
 Особливо добре їсти з срібних ложок та іонізувати воду, лишивши в стакані ложечку на всю ніч, а ранком випити. Срібло очищає душу й тіло людини, тому в церквах в більшості користуються срібними приборами. Торкаючись шкіри, срібло тонізує і іонізує її якість, тому добре носити срібні прикраси людям з чутливою шкірою, схильні до псоріазу і інших шкірних захворювань. Срібло позитивно впливає на дуже активних, часто-хворіючих дітей, підлітків, та дорослих, робота яких пов’язана з людьми.
 Срібна ваза чи підсвічник в хаті зупиняє агресію і збуджений настрій господарів і дітей, сприяє миру і злагоді. Срібний хрест має цілительну силу і допомагає швидко відновити здоров’я, тому корисно носити срібний хрестик з ланцюжком, посвячений у Великдень.

 Часто люди гублять золото чи срібло, та іноді не можуть згадати місце, де його поклали. Тому хочу зауважити всім, якщо це сталося і через 3 дні ви так і не змогли його знайти... це означає, що цим ви відкупилися від нещасного випадку, хвороби, чи смерті, яка чатувала на вас ... тому не жалійте себе і не шкодуйте пропажу. Це також може бути ознакою, що цей дорогоцінний метал не для вас. Якщо хтось і вкрав його, то саме цією дією він взяв на себе ваші проблеми. Подякуйте Богу, а кара сама знайде злодія.
 Тому вибираючи подарунок близькій людині, варто врахувати всі ці поради і в залежності від характеру людини вибирати золото чи срібло.

 Руслана Марич-практичний психолог.

Останнє редагування Понеділок, 17 лютого 2014 08:51