×

Попередження

JUser::_load: неможливо завантажити користувача з ID: 62
Понеділок, 25 лютого 2013 10:28

НА ТЕРЕЗАХ ЖИТТЯ. Рекомендовані

Автор
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Земне життя... а я у ньому скрипка. У симфонічному оркестрі людських душ я виграю кольорами веселки, у кожному дні я шукаю опори, щоб не впасти, не зірватися у прірву негативних емоцій, звідки виростають тривоги, хвороби і нещастя. Я бачу себе скрипкою Вівальді, яка закохана в класичну модель стосунків високої моралі. Вона, як повітря, висне над землею і натягує мої струни довір`я до кожного людського серця, в якому живе ще віра, надія і любов...І незалежить це від статі, від  професії, від віку, національності, освіти.... бо серце спілкується і відчуває на рівні іншої природньої енергії, де панує гармонія.
  Як добре знайти цю золоту серединку, щоб стати на свої терези життя і встояти у всіх незгодах, протиріччях, йти своєю дорогою пізнання і перемог, щоб зберегти  сенс життя на землі і зрозуміти своє призначення.
 Не важно, де живе людина- важливо ЯК живе... Як думає... Як мріє... Як вміє любити себе і все живе навколо. Можна й на рідній землі почувати себе самотнім і нещасним. Коли людині погано-це означає, що прийшов час змінити своє життя, тому й кажуть, що «людина шукає, де краще - а риба, де глибше». Комусь чужий край стає островом щастя – комусь пеклом. Кожний з нас робить себе щасливим, чи нещасним-все в наших руках! Тільки не кожний почуває себе тією скрипкою, де всі струни людьського щастя виграють кольорами веселки. Давайте ж подумаємо - чому це відбувається і як знайти себе щасливим в земному житті.
  Почнемо з ... казки, ви любите казки?) і Я ЛЮБЛЮ...) ТА ЛИШЕ ТЕПЕР-ПІСЛЯ 40 років життя і 10 років проживання в Італії я зрозуміла, що казкою можна лікувати душу. Тільки тепер мені відкрилася справжня енциклопедія казкового проектування людського життя!.. Ну як не пам`ятати Попелюшку-скільки їх живе в Італіїї.... а Іванка-дурника і Колобка... Снігову Королеву і Лисичку-сестричку. Переведіть ці образи в наше життя - ви їх всіх зустрінете навколо себе. Ви тепер складаєте казки???)Кожна людська доля унікальна, навіть коли зібрати разом 5 Попелюшок-життя в кожної різне.... Спробуйте скласти свою казку про покликання, про ваше призначення на землі ,про роль професій, про людські стосунки. Переведіть своїх друзів, знайомих в площину казкового аналізу. Вам відкриються небачені до цього простори, що аж дух захопить!.. Всі ми родом з казки... скільки ролей за життя ви вже зіграли - як дочка чи син, як школяр і студент, як друг чи спеціаліст, як любовник чи чоловік, як батько чи мати. Ви колись задумувалися над цим?.. Казка-це символіка, вона навчає і відкриває майбутнє. Як наше життя, так і казки бувають щасливими і нещасливими, це життєві сценарії людського життя. Давайте ж навчимося складати казки з нашого реального буденного життя, тоді кожний сам собі лікар. Казка проектує наше майбутнє і коли перша частина  казки розповідає про реальні події вашого життя, то друга частина має бути спрямована на виправлення ситуації, проектування вашого внутрішнього стану і подій. Й чим детальніше ви це опишите - тим реальніше буде ваше щастя. Для кожної людини всі види творчості - це проекція внутрішнього світу, казка відображає внутрішній стан автора, внутрішні конфлікти розуму і душі. Працюючи психологом, я вислуховую проблеми чоловіків і жінок, дітей і підлітків – і пропоную їм написати свої авторські казки, в яких я потім читаю їхні мрії, пробеми, аналізую внутрішній стан і корегуючи, допомагаю скласти  другу частину, як майбутнє Така візуалізація називається казкотерапія. Щоб змінити свій життєвий сценарій достатньо написати казку!!!
Руслана Кореновська-Марич - практичний пчихолог. Пяченце.