Середа, 07 травня 2014 15:36

Допоможіть врятувати життя дитини! Рекомендовані

Автор Марта Патика
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Терміново потрібна допомога на лікування Вікторії Парфенюк

Ніколи не думала, що мене з донечкою спіткає така велика біда. Доля випробовує нас вже три роки. Здається, мені, як мамі, не вистачить ні сили, ні терпіння, але боротися і надіятись треба. У мене хвора  донечка. Не знаю до кого звертатись і хто би міг допомогти? Надіюсь Бог не лишить мене наодинці з бідою і хворою дитиною і найдуться чуйні люди, які підтримають, порадять і допоможуть. Серце обливається болем, коли не в силі допомогти, а дочці сімнадцять років-це розквіт літ, коли друзі, ровесники радіють життю, сміються, веселяться, здобувають освіту. А наше життя  - боротьба з хворобою.

Діагноз: Системний червоний вовчак, тромбофлебіт, люпус-нефрит, гіпоталамічний синдром, артифосфоліпідний синдром.

Хвороба прогресує, ремісії дитина досягти не може. Кожних три місяці проходила госпіталізацію в спеціалізованій лікарні «Охматдит» м.Київ і в дуже важкому стані. Лікарі виставили діагноз: системний червоний вовчак, тромбофлебіт, люпус-нефрит, гіпоталамічний синдром, антифосфоліпідний синдром.

Тромбується кров, відмовляють нирки, висока тахікардія, слабкість. Один раз в місяць  проводилась пульсо-терапія високими дозами гормонів. Лікування рекомендоване професорами м. Києва не дало бажаних результатів, а навпаки загострило стан хвороби. Продовж трьох місяців спілкувалися з відомими ізраїльськими клініками, клініками Німеччини. Зокрема, німецька клініка «Шаріте» в м.Берлін, на основі наших виписок в грудні 2013р. взяла дочку на обстеження та лікування, вартість якого склала близько 150000,00грн.На протязі 10 днів був підтверджений діагноз, виставлений в Україні, і призначено зовсім нове лікування.

Високі дози гормонів та цитостатиків, які приймались в Україні поразили мембрани нирок, викликали анемію. На даний момент стан дитини важкий, потрібно відновити роботу нирок. В «Шаріте» зроблена біопсія нирок, на основі якої призначена нова терапія, розписана на три місяці. Вартість курсу лікування становитиме близько 45000,00 грн, а в березні 2014р. проведено лікування в клініці на що витрачено в сумі близько 60000,00грн

На даний момент стан важкий, потрібно великі кошти на лікувальну терапію і придбання медикаментів.

Враховуючи важку політичну ситуацію в Україні, сім”я опинилась на межі бідності. Мама сама виховує і лікує доньку, на що вкрай не вистачає коштів. На 2 червня 2014р призначений термін в клініці «Шаріте» на повторну госпіталізацію.

Дуже прошу  допоможіть мені, допоможіть  врятувати мою дитину. Сподіваюсь на Ваше взаєморозуміння, підтримку, пораду і  фінансову допомогу. Доньку виховую одна, на що вкрай не вистачає коштів. Вашу чуйність і милосердя Всевишній  оцінить на небесах і поверне Вам сторицею. Спаси Вас Господи.

З повагою мама Тетяна.

skype: vikiiis1

43024 Волинська обл,

м. Луцьк, вул. Чорновола, 2, кв. 78.

тел. +38-098-5868943.

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

 

Останнє редагування Середа, 07 травня 2014 16:04