×

Попередження

JUser::_load: неможливо завантажити користувача з ID: 62
Середа, 02 липня 2014 11:57

"...І ПО ВІРІ ТВОЇЙ ТОБІ БУДЕ ДАНО..."

Автор
Оцініть матеріал!
(2 голосів)

Без віри важко жити на землі...Кожний з нас у щось та вірить.

У кожного своя віра...протилежність вірі- страх. Де є страх-там відсутня віра. Чи можна приймати правильні рішення під впливом страху? Звичайно,ні...кажуть віра-це місток між страхом і сміливістю... це усвідомлений процес, який вимірюється словами: ЖИВИ ТУТ І ЗАРАЗ. Бо минулого не повернеш...це твої уроки життя. А майбутнього ти не знаєш-його може і не бути завтра, тому живи сьогодні.

Віра допомагає йти вперед, не стояти на місці, не сумніватись і не переживати, бо все, що має статися вже написано в твоїй Книзі Життя.

Слід пам»ятати, що Бог дає страждання людині лише ті, які вона здатна витримати і побороти. Це робить тебе сильнішим.

Кожний з нас має мрії і їх варто реалізовувати крок за кроком, день за днем- в цьому допомагає віра. Вона дає і терпіння, і силу волі,можливості і час на їх виконання. Реалізовуючи їх ми ростемо ,піднімаємось на вищий рівень віри-віри в себе, віри в Бога, віри в людей, віри в успіх. І коли ця віра росте починаєш розуміти своє призначення в житті: для чого ти живеш, кому ти маєш стати вірою і опорою в житті.

Твоя молитва стає сильнішою,цілющою,набуває магічної сили-творити чудеса.

Страхи навколо нас завжди були, є і будуть –але усвідомлення істини віри дає здатність пережити і перечекати важкі часи чи випробування, бо після ночі завжди приходить день, дає терпіння не приймати швидкісних рішень чи відмовитися від своєї мети. Недарма кажуть: ранок мудріший за вечір.

Коли людина позбувається страху,перед нею відкривається великий простір вибору і дій. Пам»ятаєте,як у казці:і було три дороги...підеш направо-щастя знайдеш. Підеш наліво- друга знайдеш...а підеш прямо- довге життя тебе чекає. Все в житті треба сприймати по філософськи, зверху, зі сторони, з пташиного польоту.

От,наприклад, ми стоїмо в саду і бачимо лише кілька квітучих дерев,де гудять бджоли. Але коли ми соловейком піднімемось над великим садом-ми побачимо багато дерев де збиратимуть нектар з квітів тисячі бджіл.Так само із проблемою.Коли вона на одинці з тобою-здається,що вона найбільша і найважча.Та варто піднятися над проблемою вище і побачити інших людей,друзів,рідних,знайомих з їх проблемами-зрозуміємо,що їх є мільойни і вони набагато важчі і більші,як твоя проблема.І тільки віра твоя допоможе побачити шляхи вирішення цієї проблеми.Не страх,не сумніви,не сльози- тільки ВІРА,НАДІЯ І ЛЮБОВ...БО ВСЕ В ЖИТТІ ТРЕБА РОБИТИ З ЛЮБОВ»Ю.Це,як цукор і сіль до їжі.

Все в житті треба робити усвідомленно,не спонтанно-«а якось воно буде»...Тому що кожна ваша дія,почуття,слова навчають нас бути ЛЮДИНОЮ і у вірі своїй піднімають нас на вищий рівень особистісного росту.Тоді ми відчуваємо життя у всіх кольорах і відтінках.Погляньте на кольори природи,ми любуємося красою трав і квітів,річок і морів,лісів і гір,пташок і тварин.Так і життя кожного з нас має вигравати кольорами веселки.І думки наші мають бути гармонійні,і слова красиві,і дім наш має сяяти красою.
Тоді віра наша стане віночком польових квітів-оберегів у вашому Храмі Душі.
Бережіть себе.Любіть себе і все наколо вас.

Руслана Марич-психолог
Італія-Україна.

Останнє редагування Середа, 02 липня 2014 14:02