×

Попередження

JUser::_load: неможливо завантажити користувача з ID: 62
Четвер, 20 листопада 2014 15:18

Не обрізуй собі память, не згуби здоровя... Рекомендовані

Автор
Оцініть матеріал!
(1 Голосувати)

“ ...Розчесали кучері дівчата, ще й підвели брови для краси,
Тільки ти роби, як вчила мати-не обрізуй русої коси...”

Багато хто з нас пам”ятає цю українську народну пісню, яку не тільки співали, а й виконували ці материнські обереги віками.

Та й були здорові без газу, світла і прогресу ,народжували в полі дітей і зразу ж бралися до роботи, ходили босоніж по росистих травах і мили волосся в дощовій воді.

Я пам”ятаю себе в 20 років з довгим світлорусявим волоссям нижче пояса, блискучим і гладким, я мала хорошу пам”ять і знала всі пісні Софії Ротару, Володимира Івасюка, Оксани Білозір, Василя Зінкевича і Ніни Матвієнко... я їх співала на конкурсах і у Львові, і в Києві, і в Москві, і в Польщі.

В 70-х роках майже всі дівчата мали довге волосся, а потім почалася мода стригти гривку... я пам”ятаю той момент, коли за дверима кухні, де мама готувала обід, а я з ножницями собі стригла волосся - робила модну гривку. Мама, побачивши, ахнула: - та ти собі розум обрізала, добре що не весь...))

Вже потім я вичитала, що довга коса-жіноча краса і не тільки... Довге волосся це звязок з Космосом, з енергією розвитку і здорового способу життя.

Саме волосся захищає ваш організм від чужох недоброї енергії і саме ваше волосся є вашою енергетичною силою опору, яка оберігає здоров”я і організм від шкідливих впливів зовнішнього середовища.

У слов”ян була славна традиція, коли жінка чи дівчина могла дозволити собі розпустити волосся лише вдома чи на природі, тому що розпущене волосся вбирає в себе всю навколишню негативну енергію від людей, в тому числі і спокусливі погляди чоловіків, які бажали торкнутися пишного волосся, щоб забрати собі їхню силу і енергію, заволодіти власницею космічного здоров”я.

Колись мені мама і бабуся заплітали кожного ранку дві коси, які лягали вздовж хребта і допомагали наповнювати тіло, душу і дух мій особливою життєвою силою, підготовлюючи жіночу долю до майбутньої Священної Місії Материнства. Можливо тому я так любила і люблю дітей і вибрала благородні професії вихователя, вчителя, педагога-психолога, художника і музиканта. Можливо тому душа моя відкрита до поетичного слова і до висвітлення жіночої долі.

Вже давно я обрізала свої коси,але радію кожного разу, коли руки мої торкаються довгого волосся моїх вже дорослих донечок. Я люблю і сьогодні розчісувати їх волосся, заплітати в колоски, гладити і цілувати... мені здається, що саме через це волосся мої донечки вбирають мою любов і життєву світлу енергію.

Та навколо бачу багато дівчат і жінок з короткостриженим фарбованим волоссям....і.сум огортає душу. Чи не тому багато людей сьогодні хворіють?

Багато з них втрачають пам”ять, не можуть пригадати часто, де поклали річ, чи гроші. У кожної частини тіла є своя строго визначена функція, яка відповідає за виживання і правильну роботу організму вцілому. Волосся-це продовження нервової системи, ось чому при стресах випадає волосся, ось чому чоловіки передчасно лисіють частіше. Ми втрачаємо звязок з космічною енергією, це-як жити без повітря, не дихати.

Ми від народження починаємо стригти волоссячко дітям, чим завдаємо їм непоправної шкоди - ми обрізаємо їхню пам”ять! Чому зараз багатьом учням важко вчитися в школі?  Їм важко запам”ятати навчальний матеріал, важко читати вірші напам”ять, важко повторити сказане учителем. Однією з причин і є підстригання волосся!

Коротке волосся ускладнює напряму сприйняття інформацїї і сприяє неусвідомленному ставленню до проблем навколишнього середовища в локальних екосистемах. Це і нечутливість в родинних взаємовідносинах, це і спотворене ставлення до дружби, до кохання, до життя. Це блокування багатьох систем персонального світосприйняття і особистісного самовдосконалення.

Кожного дня ми щоранку дивимось у дзеркало,причісуємо волосся. Та чи задумувалися ми колись,для чого нам воно дано? Думаю, що не просто для краси.

Ми всі різні-і колір волосся і тип-прямолінійне чи кучеряве-все має причину і пояснення для нашого унікального організму. А чи знаєте ви, що волосся нам такоє дає сигнали, що ми їмо і як думаємо, коли наближається хвороба і як працює лімфатична система. Волосся випадає чи січеться, жирніє чи стає сухим і ламким-це не тільки вплив зовнішніх факторів. Цей крик волосяних коренів починається з нашої нервової системи, яка реагує на все, що ми робимо кожного дня.

У людини з довгим волоссям краще працює інтуїція, як кажуть шосте чуття. Жінка з довгим волоссям виношує дитину краще і без токсікозу.

В багатьох старовинних історіях герої-воїни мали довге волосся, а з ним і богатирську силу. Довге волосся для наших предків-це МУДРІСТЬ, тому ми бачимо портрети і картини мудреців з довгим волоссям чи з косами.

Ми знаємо про чакри, якіі розташовані вздовж хребта-коса біля ньогобула міцним оберегом, силою і захистом від зло і темних сил. Стриженими керувати легше....ось де яма зарита!

Ось чому стрижуть молодих солдат-ними легше управляти, вони не думають, вони тільки виконують накази.

Так кому ж вигідно,щоб люди не знали про це ???

Інформація про волосся була закрита для людей особливо з часів В”єтнамської війни. Наша культура і прогрес говорять людям, що стиль зачіски-це персональне, це мода, зручність в повсякденному житті .Але досвід роботи вчених і медиків з боєвими ветеранами з посттравматичними стресовими розладами показав, що стрижені солдати були зовсім позбавлені інтуїції, шостого чуття, яке б допомагало їм “відчувати “біля себе ворога на відстані. Їх легко викривали розвідники і знищували, в них був закритий доступ до тонкої екстрасенсорної інформації.

Під час В”єтнамської війни спеціальні війська воєнного департаменту посилали секретних агентів в резервації американских індійців для пошуку талановитих скаутів, сильних молодих людей з навичками безшумного просування по ворожій території, супер-розвідників. Вони були справжніми експертами врозвідки і виживання в екстремальних умовах.

Коли вони увійшли у довіру у їх завербували в рекрути сталося непередбачене. Всі їх таланти і здібності розвідувальної діяльності пропадали після стрижки волосся. Вони себе вели зовсім не так, як від них очікувалось. Тоді дослідний інститут для перевірки завербував індійських мисливців з довгим волоссям і провели тести і різних сферах розвідувальної діяльності. Розділив їх на пари, один був з довгим волоссям, другому зробили коротку воєнну стрижку. Результати були вражаючими. Мисливці з довгим волоссям відчували приближення ворога на кілометри, рекрути з коротким волоссям не чули нічого і попадалит під обстріл.

Тоді медики зрозуміли, як можна полегшити ветеранам війни з психічними розладами: коли людина пережила велике горе-їй підстригають волосся. Тому так легко всі почувають себе після стрижки: кажуть, як гора з плеч упала.

З тієї ж самої причини НЕ МОЖНА обрізати волоссячко маленьким дітям. Дитина кожної секунди активно пізнає світ навколо, а батьки беруть і обрізають їй пам”ять і дитя змушене кожного разу починати все спочатку: ось звідки відставання в розумовому розвитку.

Чому кажуть, що дівчатка в розвитку перевищують хлопчиків? Та тому, що їм волосся не стрижуть так часто, як хлопчикам.

Підмічено, що малюки з довгим волоссям більш талановиті, творчі... і розвиваються краще.

Заповідь Бога Сварога гласить: ”Не стрижіть своє волосся русе, чорне і сиве, бо не досягнете Божої Мудрості і здоров”я втратите”.

Колись тільки жінкам опозореним стригли волосся, а всі чоловіки носили довге волосся і бороду, як знак мудрості і честі.

В Європі вперше організував стрижку волосся Римський Імператор Нерон, який наказав консулу підстригти всі легіони наголо зі словами: ”Я не хочу щоб вони думали, для мене достатньо, щоб вони виконували лише мої накази і розпорядження. На початку 18 століття Указом Імператора Перта 1 також було рігення стригти бороди, бо вона у нього не росла.

А тепер подумайте, чому вимагають в церквах жінкам входити тільки в хустинах на голові?

Чому стрижуть новобранців? Чому індійці знімали скальп з голови ворога? За якими такими традиціями немовлятам до року треба обрізати перше волосся???

Волосся дає людині ПСИХІЧНУ СИЛУ, захищає від негативного впливу зовнішнього світу чи подій, зберігає мислення і усвідомлення, дає людині силу і розкриває таланти, розвиває екстрасенсорні здібності, піднімає душу до духовного спілкування.

Волосся являється енергетичним провідником, всі відомо, коли волосся здає дибки при раптовій небезпеці, що є енергетичною стіною, яка не допускає негативну енергію увійти в біополе людини.

Бережіть своє волосся і волосся своїх дітей, розкажіть всім про роль, яку виконує волосся в житті кожного з нас.

Недарма кажуть, що ДІВОЧА КОСА-ЖІНОЧА КРАСА... а КРАСА СПАСЕ СВІТ І КОЖНОГО З ВАС.

РУСЛАНА МАРИЧ-практичний психолог.