×

Попередження

JUser::_load: неможливо завантажити користувача з ID: 62
Середа, 26 листопада 2014 22:12

МАГІЯ ТВОГО ЧИСЛА .... Рекомендовані

Автор
Оцініть матеріал!
(10 голосів)

МАГІЯ ТВОГО ЧИСЛА ...

 

Числа і дати в нашому житті відіграють не останню роль.Тому варто знати дещо більше про силу впливу чисел на наше повсякденне життя з допомогою народного прислів"я, поскільки саме з життєвого досвіду можна черпати неоціненну інформацію успіху, фортуни чи застереження.
Напишіть на папері свою дату народження і додайте всі числа ,в сукупності має вийти одне число,коди вийде два числа з кінцевим нулем,нуль відкидаємо-бо це пусте число.

ЧИСЛО 1 -лідер завжди стоїть попереду, Вона гордо несе прапор своєї перемоги, бо її важко не помітити.

Люди народжені першого числа, завжди несуть в собі характер першопрохідця, вони ніколи нічого не бояться, говорять те, що думають, знають собі ціну, не будуть витрачати свій час на сварки і конфлікти. В фінансових питаннях одиниця любить мати за собою кілька нулів і не витрачає їх зразу. Працюючи завжди і наполегливо, одиниця любить тримати напоготові свою копілку і час від часу перераховувати, скільки там вже назбиралось після неї нулів.

Люди-одинички індивідуалісти, вони не люблять шумних компаній, великих зборищ, не копирсаються в своїм минулих помилках, вони дивляться тільки вперед. Недоліком одиниць є те, що їх часто називають егоїстами, скупердяями. Всім відоме прислів"я: "один в полі не воїн", "один гусак поля не витопче", "сам один, як палець!" - саме про людину одиночку.

ЧИСЛО 2-символ бідності і щедрості, як би це не парадоксально виглядало. В Китаї про двійку кажуть так: "коли в хаті бачиш дві печі- добра не буде", а слов"яни говорили: "коли в хаті дві господині-миру не чекай". Індуси кажуть: "хто має землю в двох селах і дві жінки-до біди". Всім відома приказка: "скупий платить двічі".

Здавна вважається, що хто має два яблука, чи два хліба-має поділитися з ближнім. Не дарують дві однакові речі-дві квітки, дві коробки шоколаду, дві пари взуття, дві сумки- це до нещастя. Що стосується грошей, то не можна ніколи позичати суму з цифрою два...ні 20,ні 200,ні 222,ні 2000.....бо вони назад до вас не повернуться, хоча б на 1 копійку більше чи менше.... тоді можна позичати. Не рекомендується тримати гроші в двох кошельках, в двох кишенях, чи в двох банках-вони втрачаються безповоротно.

Проте люди народжені другого числа стають хорошими друзями, компанійські і доброзичливі настільки, що останнє можуть віддати, пожалівши людину в біді. Ці люди вміють заробляти, та ще більше витрачати, гроші повз них проходять, як в касі. Багатими такі люди стати не можуть по своїй натурі, але, як кажуть: "не май сто рублів-май сто друзів"... "одна голова добре,а дві краще"... "лінивий двічі робить-скупий двічі платить" - ... "хто за двома зайцями женеться-ні одного не зловить".

ЧИСЛО 3 - символ підприємницької діяльності, люди з трійкою здатні здобувати гроші з нуля, з нічого. Вони постійно в русі, ініціативні, можуть працювати на двох-трьох роботах зразу. Три постійно в дорозі, перед ними відкриваються усі двері. Про таких людей кажуть: "крутить світом, як циган сонцем".

Люди-трійки не живуть заради грошей, для них фінанси тільки для реалізації своєї мети. Вони не вміють складати гроші, а якщо і зберуть кілька сотень, то зразу появляється екстремальна ситуація і гроші вилітають з кишені, чи з банку.

Добре позичати суми де є 3,30,300,3000...тоді ви матимете можливість віддівати борг і позичати знову. Як радять англійці: "у одного ж і того сусіда можна позичати до трьох раз"... потім вже не позиче. Добре заробляти гроші втрьох, але ділити будете при великих конфліктах, так як число 3 провокує заздрість і корисливість, іноді приводить до вбивста. Навіть самий любимий апостол Спасителя-Іуда продав свого вчителя за 30 срібних!

Ще за багато століть до того, як стародавні араби подарували людству свою математичну абетку – цифри, у багатьох країнах усна лічба велася досить незвичайно. Лічили приблизно так: « Один, два, - а далі говорили: «Багато». Тобто, виходить, наша сучасна «трійка» - це те, що колись вважалося «багато». Отже, з певним припущенням можемо сказати: цифра «три» позначає собою загальновідомі поняття: «багато», «множина», «братство.

ЧИСЛО 4 — надійний гарант вашого добробуту. Це більш приземлене число на відміну від авантюриста-3. Четвірка не буде шукати щастя за тридевять земель. Для неї краще мати синицю в руках, ніж журавля в небі. Тому число 4 символізує середній стабільний достаток, має щомісячну середню зарплату, трошки на чорний день і гарантовану пенсію.

Тому можна сміливо відкладати у копілку чи в довгу панчоху 40, 400, 4000 і витритити їх тільки на заплановані покупи. Четвірки вміють розумно і економно збирати і витрачати гроші, з ними ніколи не попадете в таку ситуацію, як говорить в"єтнамське прислів"я: "Один раз поскупишся на розходи, а потім чотири рази не зможеш довести справу до кінця. " В компанії четвірка завжди має міру і слово. Тому й кажуть: "Двоє третього не чекають, а четвертого не питають". Четвірка живе за принципом: "Береженого Бог береже".

ЧИСЛО 5 — нерозмінний пятак, який живе за принципом: " Щастя в грошах". Ітак після плачевного матеріального становища двійки, екстремальних зусиль трійки, надійної четвірки... прийшов час п"ятірці показати, як швидко можна тратити те, що заробив. Вона любить відправити своїх господарів на море, на шопінг, на забаву... але ненадовго!

Пятірки знають, що після цього знову треба закочувати рукава і вкалувати зранку до ночі, вони ж все таки гарні роботяги. Недарма в СССР були популярні п"ятирічки. Як кажуть: "у кого є п"ять пальців на руці-той знайде п"ять пальців і на нозі. "З п"ятьма рублями йдуть на риск-купляють і виграють в лотереї, роблять ставки в казино. Тому варто складати по 5,50,55,500,5555...... для відпустки, в ресторан, на весілля.... бо це гроші на швидку витрату. Краще їх розходувати на сердечні романтичні подарунки. Китайці кажуть, коли сниться пятак-це на багатство. Тому то так притягуються до пятаків злодії спекулянти, щоб поживитися легковажністю господарів. В Англії ніхто вам не розміняє пятірку, це принесе невдачу. Тому краще тримати грошову пятірку, як талісман.

ЧИСЛО 6 — ні господар, ні слуга становища. Бідна шістьорка, ніхто її не любить, всі стараються обходити її стороною. Зустрічаючись з нею, презирливо крутять головою і відвертають погляд в другу сторону: "що з неї візьмеш-шістьорка"... тобто остання карта в колоді, хлопчик на побігеньках. Що стосується грошей і матеріального благополуччя, то і тут нічого радісного не можна сказати: як був голодним, так і залишився. Як каже індійське прислів"я: при шести дочках і раджа розориться". Люди -шестірки виживають все життя, працювати працюють, та результатів не видно, все життя на позичках. Як кажуть індійці:позичив жменьку солі-то пам"ятай шість місяців. А ось англійці вкаладають в туфлі нареченої шість монеток на щастя і злагоду в сім"ї.

Коли на роботі працюють тільки шестеро людей-то вони забовязані працювати від гудка до гудка і обмежені в доходах, кожний одержить тільки те, що заробив, без премії, без процентів і без прибутку. Шість несе обмеження з яким необхідно миритися, це сила привички, формалізму, педантизму. Це люди з "обрізаними крилами"... це зв"язок з нечистою силою, повязаною з трьома 666. Тому краще з ними справді не звязуватися.

ЧИСЛО 7 — небезпечне число: як прийшло, так пішло. Сім на низькому рівні характеризує чорного духовного вчителя, який спокушає людину робити недобрі справи. На високому рівні Сім дає нам вищий зміст життя, це білий духовний вчитель, який розвиває 7 чакр людини в її духовному розвитку. Є сім кольорів веселки і сім музичних тонів, які виникають при підвищених частотах енергетичних хвиль, така енергія поступає в наш організм і наділяє мудрістю і виваженими діями.

Тому сімьоркам важливо розрізняти темну і світлу сторону свого духовного розвитку. Багато таких людей цікавляться езотеричними теоріями, духовним світом мертвих, або надто входять в релігію. Дух і гроші несумісні, тому людям цим варто навчитися жити скромно, в матеріальному світі вони не практичні.

Прислів"я: "розбила дзеркало-сім років бідуватимеш", "Біда сімох задушила, а радість одному дала". Тому не треба ніколи нікому ні давати в борг , ні брати гроші номіналом 70,77,700,777,7000.... і не тримати в банку таку суму-вони пропадуть.

На високому рівні інтелігентні люди з датою народження 7,17,27,77, часто попадають під руку аферистам і злодіям, біля них завжди втрати і обман. В народі кажуть: "сім раз помір-один раз відріж", "Загубив п"ять, а знайшов сім", "була в семи домах одна сокира і та пропала".

ЧИСЛО 8 -рухлива ріка нерухомості та грошей, крутиться в банках, на біржах, в спекуляційних колах купи-продай. Адже гроші, кажуть в народі, це вода, яка приводить в рух колесо фортуни. Сьогодні ти багач, а завтра голий, босий і голодний. Як бачимо, казка про золоту рибку, саме приводить людей до розбитого корита.

Вісім може привезти до бідноти і може засипати грошима. Тому варто купляти не одну лотерею, а 8....за 8 чи 80 рублів, гривень, доларів, євро. Гроші для вісьмірки-це товар, а товар-це гроші. І любить вісьмірка рух, довга панчоха не для неї. Люди з вісімкою кажуть, що вісім людей на базарі це вже ринок, торги. А там що роблять? Торгують, спекулюють, підсовують поганий товар, обдурюють.

Узбеки кажуть в такому випадку: не порахувавши-ніколи не кажи вісім... бо там може бути і 2 і 3 і 7. І можливо і нема нічого.... навіть крайнього не знайдеш. Тому в людей вісімок є лише два виходи: або стати профспеціалістами фінансистами, економістами, ревізорами в цій справі.... або шулерами бракоробами і рахувати тільки до 8.

Однак, як би там не було в житті вісьмірок-не треба боятися йти вперед і боятися втрат. Як кажуть: хто не ризикує-не п"є шампанське. Якщо префразувати Шекспіра: життя-це гра, яка має свої правила і свої ставки, своїх переможців і своїхз переможених. І не варто особливо розчаровуватися, бо гра, як маятник: з одної сторони "люкс", з другої "антилюкс". В житті треба все випробувати, бо люди в ній актори. І нічого вічного немає.

ЧИСЛО 9 — наділяє мудрістю і розумінням, живе за принципом: не в грошах щастя. Девятка не має інтересу в грошах і до всього , що повязано з ними. Частіше всього таку позицію мають люди вже зрілого пенсійного віку. Або, як кажуть, про молодих девяток в Україні: таке молоде, а як старе мислить.

В Турції:- " девять майстрів одною ложкою їдять". У В"єтнамі: "взяв в борг 9 хлібів-віддай 10". В Індії: " Не ївши можна піти в 9 хат.... а не вдівшись -ні в одну". І всім відоме прислів"я: " Мати народить і вигодує 9 дітей.... а 9 дітей не здатні прокормити одну матір".

У фінансовому плані не рекомендується оперувати сумами 9,99,90,990,999,9000....ні тримати в банку, ні позичати, ні брати в борг.... вони несуть самі збитки. Проте такі суми можна давати лише на благодійні дії. Люди девятки -мудреці, мовчазні, допоки їх не чіпають. Але в душі вони чисті, як ангели, не здатні образити ні людини, ні тварини.

Отже, тепер стала ясною вам картина про магічну силу чисел і впливу їх на долю і характер людини. Нумерологією я займаюся давно, вже понад 35 років! Вона мені дуже допомогла в свій час і допомагає краще розуміти людей і ситуації в житті. Хай нумерологія допоможе і вам, вчитися ніколи не пізно, як в любові не має віку, так і в пізнанні не має меж. Життя-це школа... школа пізнання і самовдосконалення. Все в житті гармонійно поєднано: і радість, і щастя і перемоги-втрати, і гроші і здоров"я. Варто лише знайти на ТЕРЕЗАХ ЖИТТЯ цю свою ЗОЛОТУ СЕРЕДИНКУ.... і ви вистоїте та переможете.

Руслана Марич-практичний психолог.

Останнє редагування Четвер, 27 листопада 2014 06:26