×

Попередження

JUser::_load: неможливо завантажити користувача з ID: 62
Субота, 27 квітня 2013 23:29

Подивися в дзеркало...

Автор
Оцініть матеріал!
(1 Голосувати)

 Подивися в  дзеркало...

Кожній людині дзеркало -вірний мовчазний товариш...все бачить і помічає,та головне-нікому нічого  не скаже...з ним можна поговорити,усміхнутися,показати язика нарешті-дзеркало вам зробить це саме у відповідь.

 

На мою думку немає у світі людини,яка хоч раз би не подивилася на себе в дзеркало...але як і кожна річ має своє призначення,так і дзеркало для чогось нам дано?...Помітили ви коли–небуть, якщо стояти дуже близько до дзеркала, то видно найдрібніші недостатки на обличчі,малесенькі зморшки, почервоніння, прищики, що нам не дуже подобається. Але досить трохи відійти назад--погляд охоплює всю голову і постать вцілому і ми не зациклюємось на дрібницях. Ми починаєм подобатися собі...так і в житті. Коли зациклюватись на своїх щоденних  проблемах, то ,звичайно, ми не будемо бачити краси навколишнього світу.Навіть більше –з негативними емоціями ми і в дзеркалі  не побачимо свою красу.Тому внутрішня гармонія і краса відображається на нашому обличчі. Пригадую одну притчу про те, як учень спитав Учителя, що важливіше в людині-зовнішня краса, чи внутрішня і почув у відповідь:


-Скажи мені, коли б ти купляв дім, а грошей тобі хватало б лише на гарний ззовні і незатишний в середині дім...або на непоказний ззовні і зручний всередині- ЩО Б ТИ ВИБРАВ?
-Я би вибрав другий варіант-сказав учень.
-А коли б дім купляла людина високого положення,горда і велична,який варіант на твою думку вона вибрала б ?
- Думаю,що вибрав би гарний дім ззовні.
- Вірно,але рано чи пізно ви б двоє зрозуміли,що чогось бракує,або краси,або затишку в домі і прагнули б цього досягнути ,не втрачаючи те,що маєте,вірно?
- Так, значить внутрішня і зовнішня краса мають бути лише рівноцінні  в гармонії?
- Можна сказати і так-відповів Учитель,-володіючи однією половиною краси,потрібно прагнути здобути і внутрішню....тоді це буде повноцінний дім.

Так і в людині-внутрішня краса має  доповнювати  зовнішню...цілісна гармонія краси притягне до вас і красиві думки, помисли, бажання, слова, дії і навпаки. Все взаємозв’язано в вашому духовному і фізичному світі... Пам’ятаєте казку “Свет мой, зеркальце, скажи:-Кто на свете всех милее...»? Зовнішня краса-це завжди відображення внутрішньої сили,внутрішнього стану і настрою  на кожний день.Тому так важливо навчитися перше любити себе,подобатися собі-тоді тебе любитимуть інші, тоді своєю внутрішньою і зовнішньою красою ви будете притягувати до себе  собі подібних людей,як магнітом.
Якими вічно-живими є народні прислів’я про красу:
-«Краса лиця-це половина приданого».
«Краса минеться,а розум  пригодиться».
«На красуню дивитись любо,а з розумною жити легко».
«Гарна дівчина швидше подобається всім,а не одному».
«Не буть красива,а будь щаслива».
«Краса до вінця, а розум до кінця».
«Красу бачать,розум-чують,а доброту відчувають».
«Якими очима дивляться на людину-такий вигляд вона має».
«Око розкаже,що на серці».
Іноді корисно подивитися  на себе в дзеркало «чужими очима»...Кажуть - «ОЧІ-ДЗЕРКАЛО ДУШІ»- чим більше людина живе, то навчається розуміти людей,читати по обличчях настрій людини,її внутрішній стан.Одного разу мене вразили слова,які сказав колись один чоловік моїй подрузі,що йшла навпроти:»Ось іде Богиня!Вона світиться від щастя з середини-видно,що закохана!» .А тій подрузі було вже 58 років!Біле літнє плаття облягало її  гарну жіночу фігуру,нова зачіска так пасувала до її усмішки, а очі і справді світились щастям, що я аж сама залюбувалася її красою. Потім вже я дізналася, що вона вийшла вдруге  заміж і подумалось:»Кохання не рахує літа!»
Відтоді кожного ранку я підходжу до дзеркала і кажу собі:»Доброго ранку,красунечко! Бажаю тобі гарного сонячного дня!Бажаю зустріти гарних людей і сказати їм гарні слова,компліменти.Бажаю всім весь день приносити собі і людям радість від спілкування та лише хороші новини.Бо світити може лише той-ХТО НОСИТЬ СОНЦЕ У СОБІ!»
І вам цього ж бажаю!

                                                                                                           Руслана Кореновська-Марич  -  практичний психолог. Італія

 

{soccomments}

Останнє редагування Вівторок, 07 травня 2013 07:39