×

Попередження

JUser::_load: неможливо завантажити користувача з ID: 62
Неділя, 28 квітня 2013 10:59

Доля в жіночих руках

Автор
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Кажуть, що жінка у своєму розвитку йде на 3 кроки впереді від чоловіка. Вона здатна на все заради дітей. Вона готова вчитися і перевчитися, щоб дати дітям для розвитку і виховання все необхідне....є і такі чоловіки, не можу сказати, що всі однакові. Але, як психолог з 25 стажем, бачу саме жінок нещасливими і незадоволеними своїм сімейним життям.

В розмові з чоловіками виявляється, що жінка ставить високі вимоги до них, своєю незадоволеністю і вічним пошуком ідеального чоловіка, жінка розвиває свої чоловічі риси характеру,втрачаючи жіночість, чого так бракує чоловікам. Але жіноча логіка завжди права..."вустами жінки говорить Бог"!

Не проблема вийти сьогодні заміж чи знайти своїй дитині батька...ПРОБЛЕМА йти один одному на зустріч і розуміти без слів свій обов"язок в сімейному житті. Якщо ти жінка, мати, кохана ,дружина-неси цю ношу з любов"ю і в ім"я любові...тоді всі життєві проблеми чи труднощі писатимуться в твоїй долі з маленької букви...і сила любові приведе тебе до перемоги.

Якщо ти чоловік, батько, коханий, син...то лише погляд жінки, коханої людини чи дитини має зобов"язати тебе працювати за законом любові так, щоб тобою гордилися і дружина, і діти...тоді тобі буде присвоєно право називатися "татом".

На терезах ЛЮБОВІ твориться прогрес і росте Людина...цвіте віра,надія, як квіти в саду.І ніхто тоді не посміє осудити матір чи батька за копію ваших взаємин і стосунків-ДИТИНУ. Бо це ж і є продовження генетичного чоловічого роду. Ви ж подивіться як сьогодні зникають родини по чоловіковій лінії...вже біля 40 років народжуються більше дівчаток, ніж хлопчиків (подивіться по своїх родинах)...дівчата виростають і беруть чоловікове прізвище, а батькове пропадає...зникає рід по чоловічій лінії. А якщо і є хлопець, то або він не жениться, або спивається і все одно не має дітей.

І тут рід зникає...Вимирає родовідне дерев о ! ось так спустошується і знецінюється родовід. Так очищається природа.Недарма кажуть:"Чоловік-голова сім"ї,а жінка -шия...куди шия поверне, там і повертається голова"...))) Так виросло нове покоління Жінок, які на свої плечі змушені брати "Сімейний візок" і тягнути...поки тягнеться.  А скільки сьогодні чоловіків не можуть, чи не хочуть знайти роботу, не здатні освоїти кілька професій, щоб принести додому зарплату і дати сім"Ї все необхідне. Жінки-матері змушені залишати рідну землю і дітей, та їхати на заробітки, щоб дати дітям освіту.... та весь світ сміється з вас, чоловіки-українці!!!  Як можна поважати і шанувати таких.

На політичному рівні жінку завжди прагнуть відсунути на другий план, не прислуховуються до порад і роблять все по своєму. Я пригадую лише єдиного мудрого політика Горбачова, який цінував свою дружину і на відповідному рівні представляв її на всіх форумах і поїздках....прислухався до її порад, був справжнім другом,чоловіком і порадником,поважав  жіночі права. А сьогодні багатьом чоловікам політикам таж Юля Тимошенко стала кісткою в горлі....бо мудріша і освіченіша, бо говорить те, що багатьом   не подобається. Легше  закрити її в тюрмі і думати, що стала слухняною рабинею. Скільки ж бруду і брехні треба начепити людям на вуха, щоб зробити з мухи слона....але, на щастя, не всі в це вірять, бачучи, що твориться навколо.

Прикро,що вимирає справжній чоловічий рід...та й не дивно-самі кращі і сміливі завжди йдуть попереду і передчасно   вмирають за правду,свободу, або вже виїхали за межі України. Прикро, що сьогодні в 21 столітті жінці знову вказують де її місце і призначення...

Як же сьогодні актуальні і живучі слова Тараса Шевченка: "О горе, горе,  сестри вам, мої голубки молодії... Для кого в світі живете-ви в наймах виросли чужії,  У наймах,сестри й умрете..."

Нащастя дух жіночий дуже сильний сьогодні...на протязі століття  наші жінки навчилися давати собі раду у будь-якій ситуації, доказали всім своє призначення і вміння навчатися і працювати ,народжувати і навчати, та ще й при цьому співати і танцювати.Сила волі,духовна зрілість і талант,відповідальність за долю дітей і вміння любити  підняли  в очах Європи УКРАЇНСЬКУ  ЖІНКУ  до рівня поваги і равноправності. І є надія,що не все так погано у нашому ХРАМІ ДУШІ... бо козацькому роду нема переводу і молоде покоління виховане в українському дусі  відродить шану і повагу до ЖІНКИ, до жінки-матері, жінки-політика,жінки- професіонала і жінки-творця.      
                                                                                                                   Руслана Марич - практичний психолог. Італія  

 

{soccomments}

 

 

Останнє редагування Середа, 15 травня 2013 13:21

Детальніше в цій категорії: « Подивися в дзеркало... РОЗМОВА З АНГЕЛОМ »