Червоногородський замок - прихисток привидів

Вівторок, 03 листопада 2015 08:37 Автор  Опубліковано в Віра
Оцініть матеріал!
(3 голосів)

У Тернопільській області є загадкове місце, біля якого постійно блукають привиди.

Червоногородський замок — оборонна споруда, у першій половині XVII ст побудована на місці старого дерев'яного замку. перебудована на палац. Розташований в урочищі Червоне поблизу села Ниркова Заліщицького району Тернопільської області на стрімкому пагорбі посеред глибокої котловини річки Джурина, що в цьому місці творить майже замкнуту петлю.
Червоногородський замок, маленький палац з великою історією — оборонна фортеця часів Галицько-Волинського князівства, яка стримала набіг татар, волохів та війська Молдавського Князівства. Маленька фортеця була своєрідним символом відваги українських лицарів, адже її ніхто ніколи не зміг захопити. Маленька непримітна фортеця побудована у важкодоступному місці, оточена лісовою пущею з купою підземних ходів які вели прямо до лісу. Із за цього, її ще називали "лісовим замком". У першій половині XIX ст. перебудована на палац. Розташований в урочищі Червоне поблизу села Ниркова Заліщицького району Тернопільської області на стрімкому пагорбі посеред глибокої котловини річки Джурина, що в цьому місці творить майже замкнуту петлю.
Назва пов'язана з інтенсивним червоним кольором місцевих пісковиків. Поблизу — Червоногородський водоспад;
До Першої світової війни палац добре зберігся і мав вишукану терасу в італійському стилі та колонаду з 6 кам'яних колон, був оточений великим ландшафтним парком із фонтаном.
Під час 1-ї світової війни палац зазнав значних руйнувань, і його більше не відбудовували. Довершила руйнування 2-а світова війна. Нині збереглися лише дві, значно пошкоджені вежі. У квітні 2013 pоку половина однієї з веж обвалилася.

jyF8ejfM8aM

F79RpFaOgNc

jbpXbL3Ezm4

FYFncgKpwrA